Що таке дворівневі тести ЗНО-2015?

(немає оцінок)
Завантаження...

Повідомлення директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука на власній сторінці у Facebook:

“Як і обіцяв, подаю дуже коротку інформацію про двохрівневі тести для ЗНО, які плануємо запровадити у 2015 році. Йдеться про тести з української мови та літератури і математики. Тест із української мови та літератури буде складатись з двох частин: “Базовий” і “Поглиблений рівень”. Базовий рівень тесту будуть складати всі абітурієнти, незалежно від того, на яку спеціальність вони будуть подавати документи. Також базовий рівень тесту будуть складати всі випускники загальноосвітніх навчальних закладів, як ДПА. З цією метою у тесті базового рівня будуть визначені завдання ЛИШЕ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ. Поглиблений рівень тесту з української мови та літератури складатимуть абітурієнти, які вступатимуть на спеціальності, для яких поглиблений рівень вимагатимуть Правила прийому до конкретного університету. За виконання частини тесту базового рівня абітурієнти отримають два результати : один за 12-бальною шкалою для ДПА, а другий за шкалою 100-200 балів для вступу до університетів. За виконання поглибленого рівня також буде визначатися два результати за шкалою від 100 до 200 балів: за базову частину та за поглиблену. Для тих, хто складатиме тест з української мови та літератури для вступу до університету, в базовій частині буде визначений поріг “склав/не склав” за методикою, про яку я вже писав.

Стосовно тесту з математики, то тут ситуація дещо простіша. Він також складатиметься з базової та поглибленої частини. Його абітурієнти будуть складати так як і двохрівневий тест з української мови та літератури. Оцінюватися буде аналогічно. Але у ньому не буде завдань для ДПА.

Технологія складання двохрівневих тестів орієнтовно буде такою.
Під час реєстрації абітурієнт зазначає, якого рівня (базового чи поглибленого) він буде складати тест. У пункті тестування він отримає зошит із тестом відповідного рівня. Для тесту поглибленого рівня буде визначений додатковий час для його складання. Тестування відбуватиметься не в школах, де навчаються абітурієнти, а в пунктах тестування.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *