Подорож “Шляхи малого Тараса”. ГПД

Скачати файл
(немає оцінок)
Завантаження...

Проект складається з презентації на тему: «Шляхи малого Тараса», аудіо і відео файлів та фото. Презентація детально та цікаво розкриває тему подорожі. Збагачена анімацією, яскравими  ілюстраціями, фотографіями.

Автор: Кузніцова Валентина Олександрівна
Рік видання: 2017
Формат файлу: .ppt, .docx, .mp3, .jpg
Розмір файлу: 144 mb

Даний цифровий ресурс розроблений згідно програми «Основні орієнтири виховання учнів 1 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», затвердженої наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту  України від 31.10.2011. –  №1243.

Слайди №7, 11, 16, 19, 24, 28. Шляхом натискання лівої клавіші миші, або стрілками в лівому нижньому кутку слайда, на мапі Черкаської області з’являється  анімаційна стрілка.

Для створення емоційного забарвлення казкової подорожі цифровий ресурс пропонує на вибір учителя вдало підібрані додатки.

Керувати презентацією можна в ручному режимі, шляхом натискання лівої клавіші миші, або стрілками в лівому нижньому кутку слайда.

Мета: формувати у дітей ціннісне ставлення до суспільства і  держави. Поглиблювати знання учнів про дитячі роки малого Тараса; стимулювати пізнавальну активність молодших школярів; збагачувати словниковий запас; розвивати мислення, уяву, пам’ять, артистичні здібності; пробуджувати інтерес до вивчення спадщи­ни Т. Г. Шевченка, виховувати любов до творчості поета, до рідного краю.

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *