Посвята в школярі “Моє майбутнє починається сьогодні”. ГПД

Скачати файл
(немає оцінок)
Завантаження...

Проект складається з презентації на тему: «Моє майбутнє починається сьогодні», аудіо і відео файлів та фото. Презентація детально та цікаво розкриває тему свята. Збагачена веселою анімацією, яскравими кольоровими ілюстраціями, фотографіями.

Автор: Кузніцова Валентина Олександрівна
Рік видання: 2017
Формат файлу: .ppt, .docx, .mp3, .jpg
Розмір файлу: 87.8 mb

Даний цифровий ресурс розроблений згідно програми «Основні орієнтири виховання учнів 1 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», затвердженої наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту  України від 31.10.2011. –  №1243.

Кожен слайд презентації розрахований на поступове отримання інформації, що дає можливість учням розширити уявлення про шкільне життя, допомагає сформувати ціннісне ставлення молодших школярів до власного «Я», сім’ї, родини, суспільства, держави.

Для створення емоційного забарвлення казкової подорожі цифровий ресурс пропонує на вибір учителя вдало підібрані додатки.

Керувати презентацією можна в ручному режимі, шляхом натискання лівої клавіші миші, або стрілками в лівому нижньому кутку слайда.

Мета: розширити уявлення дітей про шкільне жит­тя; дати поняття про те, що клас віднині — це одна дружна сім’я; привчати до участі в позакласних та позашкільних заходах; розвивати творчі здібності; виховувати почуття дружби, взаємоповаги та взаємодопомоги та лю­бов до школи.

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *