Конкурсно-пізнавальна програма “Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух”. ГПД

Скачати файл
(немає оцінок)
Завантаження...

Проект складається з презентації на тему: «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух», аудіо і відео файлів та фото. Презентація детально та цікаво розкриває тему конкурсно-пізнавальної програми. Збагачена кольоровими ілюстраціями, фотографіями.

Автор: Кузніцова Валентина Олександрівна
Рік видання: 2017
Формат файлу: .ppt, .docx, .mp3, .jpg
Розмір файлу: 65.5 mb

Даний цифровий ресурс розроблений згідно програми «Основні орієнтири виховання учнів 1 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», затвердженої наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту  України від 31.10.2011. –  №1243.

Кожен слайд презентації розрахований на поступове отримання інформації, що дає можливість учням поглибити знання  про нашу державу – Україну; має стати поштовхом до подальшої цікавої роботи по вивченню минулого та сьогодення рідного краю.

Для створення емоційного забарвлення казкової подорожі цифровий ресурс пропонує на вибір учителя вдало підібрані додатки.

Керувати презентацією можна в ручному режимі, шляхом натискання лівої клавіші миші, або стрілками в лівому нижньому кутку слайда.

Мета: формувати у дітей ціннісне ставлення до суспільства і  держави. Поглиблювати знання учнів про дитячі роки малого Тараса; стимулювати пізнавальну активність молодших школярів; збагачувати словниковий запас; розвивати мислення, уяву, пам’ять, артистичні здібності; пробуджувати інтерес до вивчення спадщи­ни Т. Г. Шевченка, виховувати любов до творчості поета, до рідного краю.

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *