Як здати ЗНО на території України абітурієнту з Криму

(немає оцінок)
Завантаження...

Роз’яснення щодо абітурієнтів з Криму!

До нас постапає дуже багато запитань від абітурієнтів з Криму, щодо здачі ЗНО на території України. І що для цього потрібно!

Відповідь методиста УЦОЯО:

Якщо Ви бажаєте складати основну сесію ЗНО в 2015 році, то Вам необхідно перевестися на навчання на територію України.

Також відповідь МОН України стосотно цього питання:

МОН надало роз’яснення щодо отримання у 2015 році атестатів випускниками, які проживають в тимчасово окупованому Криму та місцях проведення АТО на Донбасі

У зв’язку з тимчасовою окупацією Криму і захопленням російськими військами та терористичними структурами окремих населених пунктів Донбасу, Міністерство освіти і науки України рекомендує випускникам 11-х класів цих регіонів пройти державну підсумкову атестацію в інших навчальних закладах України та отримати офіційні документи державного зразка про освіту (Лист МОН від №1/9-535 від 14.10.2014).

Міносвіти наголошує, що жоден «документ про освіту», виданий окупантами, самопроголошеною «владою» Криму та терористичними організаціями в окремих регіонах Донецької і Луганської областей, не буде визнаний, нострифікований чи обміняний МОН України, іншими органами державної влади України та зарубіжними країнами.

Роз’яснення для батьків та учнів щодо необхідних процедур для отримання атестату державного зразка, а також доручення усім місцевим органам управління освітою та керівникам загальноосвітніх навчальних закладів викладено у відповідному листі Міністерства освіти і науки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *