Українська мова. Тести 5-12 класи (Фонетика. Лексикологія. Фразеологія. Будова слова і словотвір. Морфологія. Синтаксис. Пунктуація. Зв’язне мовлення)

Скачати файл
(1 бал, середній: 4,00 із 5)
Завантаження...

Матеріал посібника сформовано відповідно до Програми з української мови, затвердженої Міністерством освіти і науки України B004 p.), методичних рекомендацій 2004—2005 pp. з урахуванням досвіду вчителів-словесників із використання тестів у навчальному процесі на уроках і під час самостійної індивідуальної роботи учнів, а також особливостей тестового письмового опитування під час вступу до вищих навчальних закладів і зовнішнього оцінювання. Він охоплює теоретичний і практичний матеріал усіх основних розділів курсу сучасної української мови і передбачає різні за функціональним призначенням завдання.

Автор: Н.В. Гуйванюк
Видавництво:
 Академія
Рік видання:
 2007
Кількість сторінок: 378
Формат файлу: .djvu
Розмір файлу: 4.9 mb

Використання його вчителями і учнями, особливо випускних класів, та абітурієнтами сприятиме актуалізації і систематизації знань, формуванню мовної культури, застосуванню свого інтелектуального потенціалу на різних етапах контролю і перевірки знань, підготовки до найвідповідальніших у цей період їхнього життя тестових випробувань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *