Щоденний план виховної роботи 2 клас (2 семестр)

Скачати файл
(немає оцінок)
Завантаження...

Планування виховної роботи на кожен день в другому класі (2 семестр).

Рік видання: 2015
Кількість сторінок: 17
Формат файлу: .doc
Розмір файлу: 0.1 mb

1 семестр – https://rozumaka.com/?p=7262

Січень

Число, день тижня

Виховні заходи

Зміст спортивної години, гурткова робота, прогулянки, екскурсії Примітки
15 Конкурс та виставка малюнків «Зимові свята» Рухливі ігри на свіжому повітрі. Ігри «Клас, струнко!», «Космонавти».
16 Мандрівка Країною Загадки: відгадування та складання загадок. Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Спортивні змагання з м’ячем.
17 Розповідь учителя про народні звичаї та обряди свят: Свято Василя Великого – 14.01 та Водохреща. – 18.01 Веселі естафети. Ігри за інтересами дітей.
18 Бесіда – практикум: «На відпочинку взимку. Як підготуватися до безпечного відпочинку взимку. Вибір одягу». Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Ігри « Мисливці і качки», «Вовк у канаві».
19 Заняття з морального орієнтування: «Хороший хлопчик, хороша дівчинка: які вони?» Прогулянка на свіжому повітрі. Спостереження за життям птахів, допомога пернатим.Ігри за вибором учнів.
22 Майстерня Саморобкіна. «Аплікація з кружечків та їх частин». Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Рухливі ігри на свіжому повітрі.
23 Усний журнал «Наш Закон – наша сила». Спортивні змагання між класами в паралелі.
24 22.01 – День соборності України:-конкурс на краще виконання віршів про Україну;-виставка книг, малюнків;

-екскурсія до бібліотеки.

 

 

Рухливі ігри на свіжому повітрі «Передавання м’ячів двома руками над головами».Весела естафета з предметами.
25 Бесіда лікаря «Небезпека контактів з бродячими тваринами, ігор в районах смітників, захаращених місць». Катання на санчатах, ходьба на лижах.Змагання у спритності.
26 25.01 – Тетянин день – привітання Тетян.Заняття з морального орієнтування: «Доброта – одне з головних достоїнств людини». Година спостережень за життям живої природи. Допомога  братам нашим меншим – птахам.Ігри за інтересами учнів.
29 Година духовності «Чарівне слово». Катання на санчатах. Гра в сніжки «Влуч в ціль».
30 Екологічне асорті. Рухливі ігри на свіжому повітрі. Катання на санчатах.
31 Бесіда: «Твій ранець. Про що розповів портфель?»29.01 – День Пам’яті героїв Крут – розповідь учителя. Спортивні змагання.Ліплення снігової фортеці.

Лютий

Число, день тижня Виховні заходи Зміст спортивної години, гурткова робота, прогулянки, екскурсії Примітки
01 Бесіда: «Якщо захворів. Ознаки захворювання. Повідомлення дорослих про хворобу. Виклик швидкої допомоги.» Ігри на свіжому повітрі «Бій півнів», «Колова гилка».
02 Заняття з морального орієнтування: « Який (яка) я? Як повірити у свої сили». Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Катання на санчатах.
05 Турнір Кмітливих. Спортивні змагання між класами в паралелі.
06 Анкетування учнів про естетичне сприймання. Рухливі ігри на свіжому повітрі. Гра «Снайпери».
07 Виховна година чистоти « Станція Мийдодір». Веселі естафети. Катання на санчатах.
08 Тренінг: «Правила поведінки під час масових заходів, спортивних змагань. Поведінка під час виникнення паніки. Шляхи екстренної евакуації при виникненні надзвичайної ситуації».Корекція зору: пересадити учнів по рядах.

 

Екскурсія на подвір’я школи: спостереження за змінами в природі. Підгодовування птахів.Ігри «Карасі і щука», « Білі ведмеді».
09 Заняття з морального орієнтування: «Мій настрій». Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Катання на санчатах.
12 Бесіда – гра «Ким бути?» Рухливі ігри на свіжому повітрі. Катання на санчатах.
13 Казковий бумеранг.10.02 – День пам’яті О. С. Пушкіна – конкурс знавців казокО. Пушкіна.

 

 

Спортивні змагання.Ліплення снігової фортеці.
14 Бесіда – практикум «Як себе поводити при захворюванні. Ліки, як ними користуватись. Способи оздоровлення». Рухливі ігри на свіжому повітрі. Гра  «Перестрілка».
15 Обговорення ситуацій на тему «Наодинці вдома». Небажаність запрошення додому незнайомих та малознайомих людей без повідомлення батьків. Прогулянка на свіжому повітрі. Спостереження за живою та неживою природою навесні. Підгодовування птахів.Ігри за інтересами дітей.
16 Заняття з морального орієнтування: « Взаємооцінювання».15. 02 – Стрітення Господнє – розповідь учителя про традиції, обряди, свята та їх історію. Змагання у спритності між класами у паралелі.Гра « Перестрілка».
19 Позакласний захід «Знай свої права, дитино! Катання на санчатах. Гра «Штурм фортеці».
20 Година духовності « Не та сказав».( Казки та оповідання для дитячого виховання). Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Катання на санчатах.
21 Рейд – огляд «Книжка – твій добрий друг!» Спортивні змагання між класами в паралелі.
22 Тренінг: «Твої особисті шкільні речі, розміщення, догляд. зберігання та правильне використання шкільної форми, спортивного та буденного одягу, взуття. Їх роль у збереженні здоров’я, запобігання заразних захворювань та попередження».21.02 – Міжнародний день рідної мови. Конкурс у класі на кращий твір або  свій вірш про школу.

 

Рухливі ігри на свіжому повітрі. Гра «Снайпери».
23 Заняття з морального орієнтування: «Образа і образливість». Веселі естафети. Катання на санчатах.
26 Інтелектуальна гра «Найрозумніший». Екскурсія на подвір’я школи: спостереження за змінами в природі. Підгодовування птахів.Ігри «Карасі і щука», « Білі ведмеді».
27 Математичне казино ерудитів. Рухливі ігри на свіжому повітрі. Гра  «Перестрілка».
28 Майстерня Саморобкіна «Аплікація з кружечків та їх частин».27.02 – Рівноапостольного Кирила, творця азбуки, екскурсія до бібліотеки.

 

Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Катання на санчатах.

 Березень

Число, день тижня  Виховні заходи Зміст спортивної години, гурткова робота, прогулянки, екскурсії Примітки
01 Заняття з морального орієнтування: «Як поводити себе в конфліктній ситуації.» Година милування в природі. Які зміни відбулися в живій і неживій природі?Розучування  нових загальнорозвиваючих вправ до ранкової гімнастики.
02 Бесіда: «Пожежонебезпечні об’єкти. Небезпека використання відкритого вогню». Спортивні змагання.Ліплення снігової фортеці.
05

КВК «Нумо, дівчатка!»

 

 

Рухливі ігри на свіжому повітрі. Ігри «Клас, струнко!», «Космонавти».
06 Година громадянської освіти. Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Спортивні змагання з м’ячем.
07 Мандрівка в казкову країну шкільних речей. Веселі естафети. Ігри за інтересами дітей.
09 Бесіда: «Ліс – пожежонебезпечний об’єкт. Причини виникнення пожеж. Основні правила пожежної безпеки під час відпочинку. Як захистити себе під час пожежі в лісі. Запобігання отруєнням та опікам під час пожежі в лісі».8.03 – Міжнародний жіночий день – привітання рідних, жінок з обслуговуючого персоналу школи, знайомих.

 

Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Ігри « Мисливці і качки», «Вовк у канаві».
12 9 – 10 – Шевченківські дні.Гра «Щасливий випадок».

 

Прогулянка на свіжому повітрі. Спостереження за життям птахів.Ігри « День і ніч», «До своїх прапорців».
13 Конкурс віршів та малюнків до свята Кобзаря. Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Рухливі ігри на свіжому повітрі.
14 Практичне заняття «Вчимося гратися».(Дидактична гра: вимоги до гри, правила для учнів в процесі гри). Спортивні змагання між класами в паралелі.
15 Вікторина: «Твої рятувальники: рятувальна служба, пожежна охорона, швидка медична допомога, міліція, аварійна служба газу. Як повідомити про аварію». Рухливі ігри на свіжому повітрі «Передавання м’ячів двома руками над головами».Весела естафета з предметами.
16 Заняття з морального орієнтування: «Вмій протистояти шкідливому впливові». Естафети з м’ячем..Змагання у спритності.
19 Година духовності « Корисливий». Казки та оповідання для дитячого виховання). Екскурсія в природу «Птахи прилетіли, на крилах весну принесли».Ігри за інтересами учнів.
20 Усний журнал «Чорна кішка і число 7». Спортивні змагання.Ігри «Клас, струнко!», « Мисливці і качки».
21 22.03 – Всесвітній день води.23. 03 – День птахів.Конкурс малюнків «Пташки – наші друзі».

 

 

Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Рухливі ігри на свіжому повітрі.
22 Тренінг – практикум: «Безпека руху пішоходів. Особливості переходу складних перехресть». Рухливі ігри « Вовк у канаві», «Карасі і щука».
23 Заняття з морального орієнтування: « Правила мого життя». Веселі естафети з предметами.

Квітень

Число, день тижня  Виховні заходи Зміст спортивної години, гурткова робота, прогулянки, екскурсії Примітки
02 1.04 – День гумору. Година розваг «Сміємося, жартуємо» (конкурс на кращу інсценівку на тему шкільного життя). Спортивна година – весела естафета.Ігри « Квачі маршем», « Квач з виручкою».
03

Турнір «Розумники й розумниці»

 

 

Веселі старти між четвертими класами.
04 Практичне заняття «Вчимося гратися». (Ігри із словами. Ігри – загадки). Рухливі ігри на свіжому повітрі. Ігри «Клас, струнко!», «Космонавти».
05 Бесіда: «З ким можна йти на відпочинок. Як себе поводити в лісі. Загрозливі зустрічі. Поведінка при зустрічах з дикими і бродячими тваринами, зміями». Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Рухливі ігри на свіжому повітрі.
06 Заняття з морального орієнтування: «Культура поведінки в громадських місцях». Спортивні змагання між класами в паралелі.
09 «Еврика». Інтелектуальна гра. Рухливі ігри на свіжому повітрі «Передавання м’ячів двома руками над головами».Весела естафета з предметами.
10 7.04 – Всесвітній день здоров’я.Усний журнал «Здоров’я – усьому голова».

 

Змагання у спритності.Ігри « Білі ведмеді», «День і ніч».
11 Відверта розмова «Добре там жити, де вміють дружити». Прогулянка на свіжому повітрі. Спостереження за життям квітів і комах.Ігри « Заєць без лігва», «Вудочка».
12 Обговорення ситуацій на тему: «Перестороги під час збирання дикорослих рослин, ягід, грибів. Запобігання отруєнню. Ознаки отруєння». Рухливі ігри на свіжому повітрі. Ігри «Клас, струнко!», «Космонавти».
13 Заняття з морального орієнтування: « Культура поведінки в громадському транспорті. Обов’язки пасажира».12.04 – День авіації та космонавтики – розповідь. Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Спортивні змагання з м’ячем.
16 Година духовності « Лінива Оленка». Казки та оповідання для дитячого виховання). Веселі естафети. Ігри за інтересами дітей.
17 Екологічне заняття «Зелена аптека» Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Ігри « Мисливці і качки», «Вовк у канаві».
18 17.04 – День довкілля.Відверта розмова “Бережи свої та шкільні речі”.

 

Екскурсія в природу. Спостереження за працею людей на подвір’ях.Ігри « Вудочка», «Ловля парами».
19 Бесіда: «Сонячні опіки та удари, їх ознаки та попередження. Чому не можна перегріватись, переохолоджуватись, перевтомлюватись». Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Рухливі ігри на свіжому повітрі.
20 Сторінка ввічливості: «Я зичу вам доброго дня». Гра «Чарівні окуляри».(Виховання вміння бачити в людях тільки хороше). Спортивні змагання між класами в паралелі.
23 Мандрівка країною Загадок. Рухливі ігри на свіжому повітрі «Передавання м’ячів двома руками над головами».Весела естафета з предметами.
24 Усний журнал «Живи, книго!» Естафети з м’ячем..Змагання у спритності.
25 22.04 – День Землі.23.04 – Всесвітній день книги.Поле чудес «Що в лісі росте, хто в лісі живе».

 

 

Година милування в природі. Спостереження за розвитком дерев та кущів.Ігри за інтересами учнів.
26 Усний журнал «Чому на воді не можна відпочивати одному. Можливі небезпеки під час купання та розваг на воді. Основні правила поводження на воді. Судома: причини виникнення, методи упередження та способи її позбутися». Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Рухливі ігри на свіжому повітрі.
27 26. 04 – Реквієм «По кому дзвонять Чорнобильські дзвони?» – хвилина пам’яті загиблих у Чорнобилі.Година з правил спілкування: «Дітям про бережливе ставлення до хвилини».

 

Спортивні змагання між класами в паралелі.
30 Турнір Чомусиків. Рухливі ігри на свіжому повітрі «Передавання м’ячів двома руками над головами».Весела естафета з предметами.

Травень

Число, день тижня  Виховні заходи Зміст спортивної години, гурткова робота, прогулянки, екскурсії Примітки
03 1.05 – Воскресіння Господнє. Великдень.1.05 – День міжнародної солідарності трудящих.3.05 – Міжнародний день захисту свободи слова.

Вікторина «Чи знаєш ти казки?»

 

 

Рухливі ігри на свіжому повітрі. Ігри «Клас, струнко!», «Космонавти».
04 Заняття «Вчимося гратися» ( Ігри – шаради, лабіринти тощо). Естафети з м’ячем..Змагання у спритності.
07 Майстерня Саморобкіна . (Виготовлення іграшок – сувенірів із сірникових коробочок». Прогулянка на свіжому повітрі. Ігра у футбол (хлопчики), дівчатка – ігри за інтересами.
08 Відверта розмова «Землю прикрашає сонце, а людину – праця». Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Спортивні змагання з м’ячем.
10 Трудовий десант «Чистота – запорука здоров’я». Веселі естафети. Ігри за інтересами дітей.
11 6.05 – Святого Юрія.8.05 – День Матері – привітання матерів.9.05 – День Перемоги – привітання, покладання квітів.

Усний журнал «Хай завжди буде сонце».

 

 

Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Ігри « Мисливці і качки», «Вовк у канаві».
14 Бесіда «Їжа – джерело тепла, енергії, росту і здоров’я». Екскурсія на шкільне подвір’я. Спостереження за змінами в природі, посильна допомога по благоустрою  подвір’я.Ігри « Не давай м’яча ведучому!», «Гилка».
15 Турнір «Розумниці й розумники». Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Рухливі ігри на свіжому повітрі.
16 Усний журнал «У пташиному царстві». Спортивні змагання між класами в паралелі.
17 15.05 – Міжнародний день родини.Конкурс на кращий твір «Моя родина».Майстерня Саморобкіна.( Виготовлення підвіски для прищепок «Мавпа»).

 

 

 

Рухливі ігри на свіжому повітрі «Передавання м’ячів двома руками над головами».Весела естафета з предметами.
18 Бесіда: «Правила безпечної їзди на велосипеді. Хто має право їздити на велосипедах по дорогах». Естафети з м’ячем..Змагання у спритності.
21 Етична бесіда: «Правила поведінки в школі». Прогулянка на свіжому повітрі.Ігри за інтересами дітей.
22 18.05 – Міжнародний день музеїв – екскурсія у музей. Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Рухливі ігри на свіжому повітрі.
23 Інтелектуальна гра «Найрозумніший». Спортивні змагання між класами в паралелі.Естафети зі скакалкою та м’ячемРухливі ігри за інтересами дітей
24 Від усієї душі. (Свято «Ось і стали ми на рік дорослішими!»)24.05 – День слов’янської культури і писемності.Конкурс на кращий вірш на вільну тему.

Хвилина для роздумів: «Ти – вихована дитина?» Тестування.

Рухливі ігри на свіжому повітрі «Передавання м’ячів двома руками над головами».Весела естафета з предметами.
25 Вікторина: « Правила безпечної поведінки учнів влітку».Свято останнього дзвоника. Естафети з м’ячем..Змагання у спритності.Інструктаж з правил поведінки учнів під час літніх канікул.

Веселі старти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *