Щоденний план виховної роботи 2 клас (1 семестр)

Скачати файл
(немає оцінок)
Loading...

Планування виховної роботи на кожен день в другому класі (1 семестр).

Рік видання: 2015
Кількість сторінок: 12
Формат файлу: .doc
Розмір файлу: 0.1 mb

Вересень

Число,день тижня Виховні заходи Зміст спортивної години, гурткова робота, прогулянки, екскурсії Примітки
01 Напрямок виховання: «Я- учень».Девіз: «Радість спілкування»Місячник «Увага!Діти на дорозі!».

День Знань: урочиста лінійка.

Перший урок «Знання потрiбнi для життя, для України майбуття.

 

Рухливі ігри на свіжому повітрі. Ігри «Клас, струнко!», «Космонавти».
02 Мандрівка Країною Загадки: відгадування та складання загадок.Конкурс малюнків «Школа Світлофора». Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Спортивні змагання з м’ячем.
03 Бесіда «Знайомство з негативними діями отруйних речовин на здоров’я людини з метою перестороги отруєння ртуттю, розчинниками, оцтом тощо». Веселі естафети. Ігри за інтересами дітей.
06 Тиждень знань. Виховні години «Для чого я вчусь».Заняття з морального орієнтування: «Як стати сильним і спритним» Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Ігри « Мисливці і качки», «Вовк у канаві».
07 Бесіда – тренінг «Правила поведінки в школі. В класі».Вікторини  з ПДР. Прогулянка на свіжому повітрі. Спостереження за життям птахів, підготовка  пернатих до відльоту у вирій..Ігри за вибором учнів.
08 Година духовності «А серце тобі нічого не наказало?» (Казки та оповідання для дитячого виховання). Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Рухливі ігри на свіжому повітрі.
09 Майстерня гри. Загадки. Їх будова. Спортивні змагання між класами в паралелі.
10 Бесіда: «Наодинці вдома. Небезпечні речовини. Горючі та легкозаймисті матеріали і речовини, невизначені рідини, хімічні препарати, ліки. В чому полягає їх небезпека? Як поводитись з невідомими речовинами?» Рухливі ігри на свіжому повітрі «Передавання м’ячів двома руками над головами».Весела естафета з предметами.
13 Місячник «Пожежна безпека».Заняття з морального орієнтування: «Як сподобатись людям». Ігри за інтересами учнів.Змагання у спритності.
14 Виставка дитячої творчості  «Барви осені».Бесіда – тренінг «Правила поведінки в школі. На перерві». Година спостережень за життям живої природи.Ігри за інтересами учнів.
15 Година духовності «А серце тобі нічого не наказало?» (Казки та оповідання для дитячого виховання). Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Ігри « Мисливці і качки», «Вовк у канаві».
16 Майстерня гри. Виникнення та історія ігор. Їх види. Рухливі ігри на свіжому повітрі.
17 Практична робота: креслення маршрутного листа «гімназія – дім». Ігри Світлофора Моргайка. Спортивні змагання.
20 Заняття з морального орієнтування: «Такий лише я один» Ігри на свіжому повітрі «Бій півнів», «Колова гилка».
21 День миру. Конкурс малюнку на асфальтіТурнір Чомусиків. Екскурсія на подвір’я школи: спостереження за змінами в природі.Ігри «Карасі і щука», « Білі ведмеді».
22 День Партизанської Слави. Звільнення Дарницького району від німецько-фашистських загарбників.(Бесіда).Бесіда – тренінг «Правила поведінки в школі. Під час святкових заходів». Рухливі ігри на свіжому повітрі. Гра  «Перестрілка».
23 Година духовності «А серце тобі нічого не наказало?» (Казки та оповідання для дитячого виховання). Комплекс загальнорозвиваючих вправ.
24 Тренінг: « Розваги вдома. Вибір безпечних предметів для ігор. Небезпечність ігор з саморобними вогненебезпечними іграшками, вибуховими предметами, електронними іграми». Спортивні змагання.
27 Заняття з морального орієнтування: «Навіщо оцінювати себе?» Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Спортивні змагання з м’ячем.
28 Екскурсія в парк «Золота осінь». Конкурс на кращий букет. Квітковий вернісаж. Веселі естафети. Ігри за інтересами дітей.
29 Бесіда тренінг «Правила поведінки вдома. Зовнішній вигляд». Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Ігри « Мисливці і качки», «Вовк у канаві».
30 Всеукраїнський день бібліотек. Операція «Моя улюблена книга».Бесіда «Поведінка в небезпечних ситуаціях». Складання «Абетки безпеки школяра». Веселі естафети.
Жовтень
Число,день тижня

Виховні заходи

                 Зміст спортивної години,гурткова робота, прогулянки, екскурсії Примітки
01 Напрямок виховання: «Я- мешканець Києва».Девіз: «Активність».Місячник правових знань.

Фестиваль початкової школи.

Практичний тренінг з правил дорожнього руху «Пішохідний рух. Рух уздовж доріг. Якою стороною рухатися. Безпечний інтервал від транспортного потоку».

День учителя: привітання вчителів.

 

 

Комплекс загальнорозвиваючих вправ.

 

04 Година духовності «Як Федько відчув у собі Людину» (Казки та оповідання для дитячого виховання). Спортивні змагання.
05 Заняття з морального орієнтування: «Як оцінювати себе?». Спортивні змагання між класами в паралелі.
06 Виставка «Права дитини».Виховна година чистоти « Станція Мийдодір». Рухливі ігри на свіжому повітрі. Гра «Снайпери».
07 Бесіда тренінг «Правила поведінки вдома. Допомога дорослим». Веселі естафети.
08 Година духовності «Як Федько відчув у собі Людину» (Казки та оповідання для дитячого виховання). Екскурсія на подвір’я школи: спостереження за змінами в природі.Ігри «Карасі і щука», « Білі ведмеді».
11 Бесіда – практикум «Руки – основний носій збудників хвороб». Комплекс загальнорозвиваючих вправ.
12 Заняття з морального орієнтування:« Взаємооцінювання». Рухливі ігри на свіжому повітрі.
13 Виставка поробок «Осінь-чарівниця».Гра «Країна ввічливості і доброти». Спортивні змагання.
14 Бесіда – практикум «Руки – основний носій збудників хвороб». Рухливі ігри на свіжому повітрі. Гра  «Перестрілка».
15 День художника. Конкурс «Олівець – малювець», оформлення виставки малюнків «Золота осінь». Прогулянка на свіжому повітрі. Спостереження за живою та неживою природою восени.Ігри за інтересами дітей.
18 Бесіда про правила користування комп’ютером та телевізором. Шкідливість довгого сидіння перед монітором. Бесіда про безпеку під час відпочинку восени на канікулах. Змагання у спритності між класами у паралелі.
19 Заняття з морального орієнтування: «Який (яка) я?». Веселі естафети.
20 Година духовності «Як Федько відчув у собі Людину» (Казки та оповідання для дитячого виховання). Комплекс загальнорозвиваючих вправ.
21 Гра «Пізнайко». Спортивні змагання між класами в паралелі.
22  Міжнародний день ООН „Знаємо свої права – виконуємо свої обов’язки”.Свято здоров’я «Ми – маленькі козачата». Рухливі ігри на свіжому повітрі. Гра «Снайпери».

Листопад

Число,день тижня Виховні заходи  Зміст спортивної години,гурткова робота, прогулянки, екскурсії Примітки
01 Напрямок виховання: «Я- творча особистість».Девіз: «Творчість».Мандрівка в казкову країну шкільних речей.

 

 

Веселі естафети. Ігри за інтересами дітей.

02 Бесіда: «Дорога до школи. Перехрестя. Типи перехресть».Ексурсія до пожежної частини Дарницького району Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Ігри « Мисливці і качки», «Вовк у канаві».
03 Бесіда з безпеки руху пішоходів: « Визначення небезпеки на дорозі. Вибір місця для спостереження за рухом транспорту, оцінка його небезпеки, прийняття рішення про перехід вулиці.» Прогулянка на свіжому повітрі. Спостереження за життям птахів.Ігри « День і ніч», «До своїх прапорців».
04 Математичне казино ерудитів. Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Рухливі ігри на свіжому повітрі.
05 Бесіда «Настрій і здоров’я». Корекція зору. Спортивні змагання між класами в паралелі.
08 Година духовності «Куди ховається робота». (Казки та оповідання для дитячого виховання). Рухливі ігри на свіжому повітрі «Передавання м’ячів двома руками над головами».Весела естафета з предметами.
09 9.11 – День української писемності та мови.Конкурс на кращого читця поезії. Естафети з м’ячем..Змагання у спритності.
10 Заняття з морального орієнтування: «Вмій протистояти шкідливому впливові».Конкурс малюнків «Ми живемо в Україні» Екскурсія в природу.Ігри за інтересами учнів.
11 День пам’яті вбитих борців проти тиранії.(Бесіди)Година духовності «Куди ховається робота». (Казки та оповідання для дитячого виховання). Спортивні змагання.Ігри «Клас, струнко!», « Мисливці і качки».
12 День української писемності та мови.Конкурс на кращого читця поезії у класних родинах.Бесіда – практикум «Гігієна харчування». Складання «Абетки здорового учня».

 

Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Рухливі ігри на свіжому повітрі.
15 Конкурс малюнків „З вогнем погані жарти”.Ігротека. «Дидактична гра. Вимоги до гри. Правила учнів в процесі гри». Рухливі ігри « Вовк у канаві», «Карасі і щука».
16 Тренінг – практикум: « Перехід дороги на регульованому перехресті. Ознаки регульованого перехрестя. Правила переходу регульованого перехрестя». Веселі естафети з предметами.
17 Заняття з морального орієнтування: « Правила мого життя». Веселі старти між четвертими класами.
18

Турнір «Розумники й розумниці»

 

Рухливі ігри на свіжому повітрі. Ігри «Клас, струнко!», «Космонавти».
19 Міжнародний день боротьби проти тютюнопаління. Конкурс малюнків «Ми обираємо життя».20.11 – Всесвітній день дітей. Година милування в природі. Які зміни відбулися в живій і неживій природі?Розучування  нових загальнорозвиваючих вправ до ранкової гімнастики.
22 Всесвітній день дітей. Розважально-пізнавальні години.Відвідування кінотеатру.Практичне заняття «Вчимося гратися».(Ігри із словами. Ігри – загадки).

 

Рухливі ігри на свіжому повітрі. Ігри «Клас, струнко!», «Космонавти».
23 Бесіда: « Умови переходу дороги. Призначення зеленого блимання та визивних пристроїв. Як себе поводити, коли не встиг перейти дорогу. Призначення розділювальної смуги та острівця безпеки». Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Спортивні змагання з м’ячем.
24 Заняття з морального орієнтування: « Поняття гідності. Цінність життя людини». Веселі естафети. Ігри за інтересами дітей.
25 Бесіда: «Як себе поводити, коли не встиг перейти дорогу. Призначення розділювальної смуги та острівця безпеки». Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Спортивні змагання з м’ячем.
26 Заняття з морального орієнтування: «Як поводити себе в конфліктній ситуації.» Година милування в природі. Які зміни відбулися в живій і неживій природі?Розучування  нових загальнорозвиваючих вправ до ранкової гімнастики.
29 Інтелектуальна гра «Найрозумніший». Рухливі ігри на свіжому повітрі. Ігри «Клас, струнко!», «Космонавти».
30 Година громадянської освіти. Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Спортивні змагання з м’ячем.
Грудень
Число,день тижня Виховні заходи Зміст спортивної години,гурткова робота, прогулянки, екскурсії Примітки
01 Напрямок виховання: «Я та моя родина».Девіз: «Толерантність».День боротьби зі СНІДом.(Бесіда)

Гра «Загадки мудрого портфеля». Конкурс на кращий щоденник і зошит.

Прогулянка на свіжому повітрі. Спостереження за життям птахів.Ігри « День і ніч», «До своїх прапорців».
02 Тиждень „Виховання майбутнього захисника Вітчизни”.Година духовності «Куплена дружба». (Казки та оповідання для дитячого виховання). Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Ігри « Мисливці і качки», «Вовк у канаві».
03  Година розваг «Сміємося, жартуємо» (конкурс на кращу інсценівку на тему шкільного життя). Спортивна година – весела естафета.Ігри « Квачі маршем», « Квач з виручкою».
06 Рейд «Живи, книго!».6.12 – День Збройних сил України. Привітання воїнів. Концерт. Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Рухливі ігри на свіжому повітрі.
07 Заняття з морального орієнтування: «Культура поведінки в громадських місцях». Спортивні змагання між класами в паралелі.
08 Бесіда: «Перехід дороги не нерегульованому перехресті. Ознаки такого перехрестя». Рухливі ігри на свіжому повітрі «Передавання м’ячів двома руками над головами».Весела естафета з предметами.
09 Практичне заняття «Вчимося гратися».(Паліндроми). Змагання у спритності.Ігри « Білі ведмеді», «День і ніч».
10 Відверта розмова «Добре там жити, де вміють дружити». Прогулянка на свіжому повітрі. Спостереження за життям  природи.Ігри « Заєць без лігва», «Вудочка».
13 День Андрія, розповідь про традиції. (Бесіда).Обговорення ситуацій на тему: «Відпочинок на льоду. Основні правила безпеки під час зимового відпочинку. Рибалка на кризі, катання на ковзанах. Ополонка».13.12 – день Андрія, розповідь про традиції.

 

Рухливі ігри на свіжому повітрі. Ігри «Клас, струнко!», «Космонавти».
14 День Наума. (Бесіда)Заняття з морального орієнтування: « Як захистити себе від рекету.» Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Спортивні змагання з м’ячем.
15 Година духовності «Куплена дружба». Веселі естафети. Ігри за інтересами дітей.
16 Екологічне заняття «Зелена аптека»День добрих справ. Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Ігри « Мисливці і качки», «Вовк у канаві».
17 Відверта розмова “Бережи свої та шкільні речі”.Трудовий десант.День Св. Миколая. Родинні свята.

 

Екскурсія в природу. Спостереження за працею людей на подвір’ях.Ігри « Вудочка», «Ловля парами».
20 Бесіда : « Як допомогти собі та іншим вибиратися з ополонки. Переохолодження. Допомога під час переохолодження або обмороження». Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Рухливі ігри на свіжому повітрі.
21 Сторінка ввічливості: «Я зичу вам доброго дня». Гра «Чарівні окуляри».(Виховання вміння бачити в людях тільки хороше). Спортивні змагання між класами в паралелі.
22 Виставка творчих робіт«Зимова казка»Майстерня Саморобкіна . (Виготовлення іграшок – сувенірів із сірникових коробочок».

 

Рухливі ігри на свіжому повітрі «Передавання м’ячів двома руками над головами».Весела естафета з предметами.
23 Заняття «Вчимося гратися» ( Ігри – шаради, лабіринти тощо).Свято Нового року. Конкурс на кращу новорічну листівку. Естафети з м’ячем..Змагання у спритності.
24 Новорічна акція «Збережемо лісову красуню».Конкурс на кращу іграшку для ялинки.Усний журнал «Безпека у школі. Небезпека азартних ігор, у т.ч. на гроші. Вимагання з боку доросліших школярів. Вибір безпечних ігор та місць для ігор під час перерв або після уроків».

 

Година милування в природі.

Ігри за інтересами учнів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *