Підручник Музичне мистецтво 7 клас (Л.М. Масол, Л.С. Аристова). Нова програма (2015)

Скачати файл
(1 бал, середній: 5,00 із 5)
Завантаження...

Підручник є логічним завершенням курсу “Музичне мистецтво” (середня школа). Відповідає вимогам чинної навчальної програми, структурований відповідно до проаграми. Має два розділи, кожен з яких завершується уроком узагальнення. В підручнику вміщено ноти зі словами для співу.

Автор: Л.М. Масол, Л.С. Аристова
Рік видання: 2015
Кількість сторінок: 130
Формат файлу: .pdf
Розмір файлу: 15.9 mb

У сьомому класі ви ознайомитесь з новаторством у музиці і поміркуєте, яку роль відіграє музика у вашому житті. Підручник допоможе відкрити нові сторони музичного мистецтва, поринути у світ загадкових музичних образів. Допоможуть у цьому відомі композитори та виконавці.

Додаткові рубрики “Портрет митця”, “Музичний калейдоскоп”, численні завдання для узагальнення та самостійного пошуку допоможуть вам не тільки розширити коло знань про музику, а й збагатити палітру інформації про художню культуру загалом. На вас чекають поради щодо слухання музики, перегляду фільмів, читання художніх творів, у яких йдеться про відомих композиторів і виконавців, музичні напрями і стилі. А знайдете усе це ви в «Бібліотеці», «Фільмотеці» та «Медіатеці», що наприкінці кожної теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *