Характеристика учнів 7 класу

Скачати файл
(немає оцінок)
Завантаження...

Зразок для написання характеристики для учнів сьомого класу.

Всі учні, які навчаються в класі, відповідають фізичному та розумовому розвитку відносно вікових особливостей. Лідерами в класі є:


У 7 – му класі навчається 11 учнів, з яких 4 дівчинки і 7 хлопців. Серед учнів є діти різного віку. 2 учнів 2004 року народження, 9 – 2005 р. Клас за профілем навчання загальноосвітній. За даними минулого навчального року на бали високого рівня навчались: _. 7 учнів мали бали середнього та достатнього рівнів, а 2 – достатнього рівня.

В класі розвинуте шкільне самоврядування. Кожен учень класу має свої повноваження. Президент класу –. Прем’єр-міністри: , Міністри милосердя: , Міністр дисципліни та порядку –, Міністр освіти та пізнавальної діяльності – , Міністр спорту –, Міністр культури та відпочинку –, Міністри праці та порядку: .

В класі, по визначенню психологічних тестів, лідером є . Але фактично виражене лідерство декількох учнів: ___. Більшість дітей у класі активні, трудолюбиві, дружні.


Загалом діти добрі та чуйні, люблять проводити час зі своїм класом: готуватись до свят, спілкуватись. Конфлікти, які виникають між дівчатами та хлопцями, є не значними, бо пов`язані з перехідним віком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *