Підручник Хімія 7 клас (О. Г. Ярошенко). Нова програма (2015)

Скачати файл
(1 бал, середній: 4,00 із 5)
Завантаження...

Підручник «Хімія» для 7 класу загальноосвітніх шкіл О.Г. Ярошенко повністю відповідає програмі з цього предмета для 7-9 класів. Його мета — зробити перехід від знань, отриманих на уроках природознавства до азів сучасної хімічної науки більш комфортним. Підручник має три великі розділи , які, в свою чергу, поділено на параграфи. Важливу місце в посібнику приділено формуванню у школярів навичок безпечного поводження з хімічними речовинами під час проведення практичних робіт. Рубрика «Досліджуємо на уроці та вдома» якраз містить плани проведення таких нескладних дослідів. Приклади рішень задач стануть базою для більш глибокого й практичного застосування теоретичних знань. Кожний розділ завершують завдання для самоперевірки, що допоможуть школярам у самооцінці рівня своїх знань.

Дорогі семикласники!

На уроках природознавства відбулося ваше перше ознайомлення з хімією. Ця природнича наука цікава і надзвичайно важлива для людства. Завдяки її досягненням людина пізнає навколишній світ, робить своє існування безпечним при поводженні з речовинами на заняттях із хімії, у побуті й на виробництві.

Цей підручник допоможе кожному з вас розпочати цілеспрямоване та успішне формування хімічних знань. На його сторінках на вас чекає пояснення нового матеріалу, опис дослідів, різноманітні завдання і серед них ті, що стосуються власноручного виконання хімічного експерименту, спостережень, вимірювань. Тобто ви постійно будете застосовувати методи наукових досліджень, завдяки яким у майбутньому можете стати хіміками.

Кожний параграф розпочинається короткою інформаційною довідкою про те, які основні вимоги до ваших навчальних досягнень із хімії допоможе реалізувати зміст параграфа.

Автор: О. Г. Ярошенко
Рік видання: 2015
Кількість сторінок: 190
Формат файлу: .pdf
Розмір файлу: 22.0 mb

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *