Основи здоров’я 7 клас. Посібник для вчителя

Скачати файл
(немає оцінок)
Loading...

Посібник є частиною навчально-методичного комплекту для викладання основ здоров’я у 7-му класі. Він реалізує концепцію навчання на засадах розвитку житттєвих навичок. У світі визнано, що саме ця методика здатна підвищити стійкість людини до негативного соціального тиску, знизити рівень насилля, невиправдано ризикованої поведінки і вживання психоактивних речовин у середовищі підлітків.

Автор: Т.В. Воронцова, В.С. Пономаренко
Видавництво:
 Алатон
Рік видання:
 2007
Кількість сторінок: 193
Формат файлу: .pdf
Розмір файлу: 4.2 mb

Центральною темою є профілактика вжи вання психоактивних речовин і розвиток навичок протидії негативному соціальному тиску. Суттєву увагу приділено розвитку життєвих навичок, спрямованих на подолання проблем підліткового віку: розбудови самооцінки, керування стресами, конструктивного розв’язання конфліктів.

Посібник містить досвід впровадження основ здоров’я у 5—6-му класах, календарний план викладання основ здоров’я за підручником «Основи здоров’я. 7 клас» (авт. Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко) та опорні схеми уроків-тренінгів.

Частину матеріалу посібника (опорні схеми тренінгів 13—21 і 25—30) розроблено за підтримки міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», який реалізує програ му «Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Ук раїні», підтриману Глобальним Фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Видання може бути корисним учителям, шкільним психологам, студентам педагогічних навчальних закладів, методистам та іншим працівникам системи освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *