Навчальний мультфільм “Казка про хмаринку”

Скачати файл
(немає оцінок)
Завантаження...

Сучасні уроки  з природознавства повинні бути такі, щоб збуджувати розум та емоції й стати запорукою того, щоб уроки природознавства — нового предмета у початковій школі — стали не тільки цілком зрозумілими, а й улюбленими для молодших школярів. Адже маленьким учням дуже непросто осягнути зміст навчального предмета, у якому йдеться про основні закони і закономірності існування природи, про навколишній світ і місце в ньому людини.

Тривалість: 01:33
Формат файлу: .mp4
Розмір файлу: 3.8 mb

Навчальні мультфільми як найбільш ефективний і багатофункціональний засіб, що інтегрує в собі могутні розподілені освітні ресурси, може забезпечити формування і прояв ключових компетенцій учня, насамперед, інформаційної і комунікативної.

Цифровий ресурс відповідає Навчальним програмам для загальноосвітніх навчальних закладів: Природознавство. 3 клас. – К.: Видавничий дім «Освіта», 2011.  з врахуванням змін до навчальних програм для 1-3-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, матеріалу підручника Т.Г. Гільберг, Т.В. Сак «Природознавство», – К.: «Генеза», 2013.

Ресурс важливо продемонструвати на початку уроку при вивченні теми, щоб викликати в учнів пізнавальний інтерес.

Посібник рекомендовано вчителям початкових класів, студентам, учням.

Схожі записи:

One thought on “Навчальний мультфільм “Казка про хмаринку”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *