Навчальний фільм “Світовий океан”

Скачати файл
(немає оцінок)
Завантаження...

Концептуальною ідеєю є формування природознавчої компетентності учнів на основі засвоєння системи інтегрованих знань про неживу та живу природу, ознайомлення з азами екологічних знань, опанування способів навчально-пізнавальної діяльності, розвитку ціннісних орієнтацій в різних сферах життєдіяльності та природоохоронної практики. Природознавча компетентність як предметна – це особистісне утворення, яке характеризує здатність учнів розв’язувати доступні соціально й особистісно значимі практичні та пізнавальні проблемні завдання, пов’язані з реальними об’єктами природи у сфері відносин «людина — природа».

Тривалість: 08:38
Формат файлу: .mp4
Розмір файлу: 162 mb

Навчальні фільми як найбільш ефективний і багатофункціональний засіб, що інтегрує в собі могутні розподілені освітні ресурси, може забезпечити формування і прояв ключових компетенцій учня, насамперед, інформаційної і комунікативної.

Цифровий ресурс створено відповідно Навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів: Природознавство. 3 клас. – К.: Видавничий дім «Освіта», 2011.  з врахуванням змін до навчальних програм для 1-3-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, підручника Т.Г. Гільберг, Т.В. Сак «Природознавство», – К.: «Генеза», 2013.

Ресурс важливо продемонструвати на початку уроку при вивченні теми, щоб викликати в учнів пізнавальний інтерес.

Посібник рекомендовано вчителям початкових класів,  учням.

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *