Наступної вступної кампанії виші не прийматимуть документи без результатів ЗНО

(немає оцінок)
Завантаження...

ЗНО з 2015 року стане обов’язковим для всіх абітурієнтів. Навіть для тих, хто йтиме до вишів після навчання в закладах середньої спеціальної освіти, йдеться в сюжеті ТСН.16:45. Принцип, коли випускник школи вступав до коледжу чи технікуму, а потім переходив одразу на другий курс університету, не складаючи зовнішнього оцінювання, з нового року не працюватиме. За словами директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігора Лікарчука, наступної вступної кампанії виші просто не прийматимуть документи без результатів ЗНО.

Це є вимогою нового закону про вищу освіту, котрий набув чинності в серпні цього року. “Всі, хто вступає для здобуття вищої освіти, повинні проходити зовнішнє незалежне оцінювання. Тобто навіть ота шпаринка, яка існувала у нас до цього року, коли ті, хто вступав у технікуми, в коледжі, а потім ішов на другий курс університету, і таким чином уникали ЗНО, – тепер ця шпаринка зникає. Не зможуть подавати документи до університетів ті, хто не склав ЗНО”, – пояснив Лікарчук.

One thought on “Наступної вступної кампанії виші не прийматимуть документи без результатів ЗНО

  1. Навіщо гробити середню освіту? Але, якщо вже прийнято таке рішення, то, будь ласка, дайте можливість тим дітям, які на даний момент уже вступили до коледжів та технікумів закінчити навчання без нововведень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *