Математика 9 клас. Збірник завдань ДПА 2017. Бевз

Скачати файл
(немає оцінок)
Завантаження...

Збірник містить 10 контрольних робіт у двох варіантах. Усі завдання поділено на три частини. І частина містить 10 завдань у тестовій формі з однією правильною відповіддю. ІІ частина складається з 6 завдань відкритої форми з короткою відповіддю. ІІІ частина містить 4 завдання відкритої форми, які учні мають розв’язати з обгрунтуванням.

Автор: В.Г. Бевз, Д.В. Васильєва
Видавництво:
 Освіта
Рік видання:
 2017
Кількість сторінок: 82
Формат файлу: .jpg
Розмір файлу: 14.3 mb

Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з математики Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (протокол від 03.02.2016 р. № 2.1/12-Г-23)

ШАНОВНІ ДЕВ’ЯТИКЛАСНИКИ!

Через кілька місяців ви закінчите основну школу і будете готуватися до продовження освіти у професійній чи старшій школі. Якість ваших знань і рівень оцінок у свідоцтві суттєво вплинуть на подальше навчання.

Виконуючи завдання цього збірника, ви зможете швидко повторити вивчене та відпрацювати навички розв’язування основних видів задач. Самостійна й наполеглива робота допоможе вам якісно підготуватися до ДПА.

Кожен блок завдань дає вам можливість отримати по 4 бали, а правильне виконання всіх завдань забезпечує найвищий бал – 12.

Бажаємо успіхів!

ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ!

Збірник завдань для підготовки до ДПА в 9 класі складено відповідно до вимог МОН України і призначено для учнів загальноосвітніх класів (які вивчають математику не на поглибленому рівні). У збірнику міститься 10 контрольних робіт у двох варіантах. Кожен із варіантів містить завдання, що охоплюють навчальний матеріал з курсу математики 5 — 9 класів.

Усі завдання поділено на три частини. Перша частина містить 10 завдань у тестовій формі з однією правильною відповіддю на кожне завдання (7 – з алгебри, 3 – з геометрії) .Друга частина складається з 6 завдань відкритої форми з короткою відповіддю (4 – з алгебри і 2 – з геометрії). У третій частині – 4 завдання відкритої форми, які учні мають розв’язати з обґрунтуванням (З — з алгебри і 1 — з геометрії).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *