Інтерв’ю учнів на День вчителя

Скачати файл
(немає оцінок)
Завантаження...

Слово учням!

Оскільки цей випуск нашої газети є присвяченим дню вчителя, ми вирішили зібрати побажання учнів для нашим любих вчителів:

Валерія Тимошенко 10 – Б клас:
Я бажаю всім вчителям творчої наснаги. Завжди гарного настрою і міцного здоров’я

Гапієнко Валерія та Ващенко Валерія 8 – А:
Найголовніше ми вам бажаємо здоров’я,  успіхів у роботі, знайти спільну мову з усіма дітьми,  які будуть, гарного настрою, і здійснення ваших планів на майбутнє.

Руслана Ємельяненко 7 – А:
Дорогі вчителі, вітаю вас з днем вчителя. Бажаю щастя, здоров’я, щоб все в вас було добре, і у ваші учні були слухняними й вам все вдавалося. Також, щоб ніколи не засмучувалися, і не сумували, а завжди були добрі і радісні. Бажаю всього найкращого і щоб вас всі завжди тільки радували.

Щоб вдома у вас було все добре, щоб ви були завжди гарні і щасливі, щоб ніколи не старіли, а завжди були молоді. Бажаю гарно відсвяткувати це свято, хай все в вас буде добре. Ще раз зі святом!!!

Ревко Яна 10 – А:
Дорогі вчителі!
Весь 10 – А клас хоче щиро привітати вас з Днем вчителя! У цей чудовий день хочемо побажати вам щастя, здоров’я, терпіння, вірного кохання, гарних учнів.

Даша Костюк 7 – А:
Дорогі вчителі, вітаємо вас зі святом вчителя, бажаємо вам успіхів у житті та роботі, в сім’ї. Побільше позитивного настрою, вихованих та розумних учнів, щастя та здоров’я, багатих років молодості. Завжди бути такими гарними та щирими.

Борисов Іван 11 – А:
Побільше нервових клітин для початку, здоров’я, хороших учнів і більшу заробітну платню. І окремо Анатолію Даниловичу респект!

Сариєва Аміна 11 – А:
Ну що ж? Вже багато слів було сказано в адресу наших шановних вчителів. Свято вчителя є чи не найбільшим святом у школі. Хочеться приєднатися до всіх побажань і додати від себе: терпіння, терпіння і ще раз терпіння. Адже це важлива риса професійного характеру. Та не забувайте – ми всіх вас поважаємо і щиро цінуємо.

Ну і звичайно, безцінні наші вчителі, хотілося б від усієї редакції шкільної газети побажати вам усього найкращого і щоб всі ваші бажання завжди збувалися, але найголовніше, щоб усі ваші зусилля для наданя учням знань не були марними. Гарного Вам свята!

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *