Гороскоп до Дня вчителя

Скачати файл
(3 бал, середній: 3,00 із 5)
Завантаження...

Овен
Має, як правило, хороші організаторські здібності, наполегливий, сміливий, цілеспрямований. Овни зазвичай, знають свою професію з дитинства або зі школи.

Телець
В юності багато думають про вибір професії, хочуть бути впевненими, що у них все добре вийде, і вони зуміють робити все добре. Тельці працьовиті, терплячі, виконавчі, пунктуальні, відповідальні працівники. Не заперечують проти одноманітної рутинної роботи. Працюють охайно і точно.

Близнюки
Під знаком близнюків народжується багато людей розумової праці. Близнюки віддають перевагу такому роду роботи, який пов’язаний з безперервною зміною вражень і діяльності. Близнюки можуть працювати артистами, журналістами, видавцями, секретарями, ученими.

Рак
Раки – відповідальні, сумлінні, наполегливі та слухняні працівники, люблять стабільність. Вони мають хороші аналітичні здібності, багату фантазію і уяву, розвинену інтуїцію.

Лев
Лев – природжений лідер, кар’єрист. Він не любить рутинну роботу. Леви – упевнені в собі люди, сильні, вольові, незалежні, дисципліновані, підприємливі, відповідальні працівники

Діва
Вміють і люблять працювати в команді. Часто виявляють співчуття, дбайливість по відношенню до інших людей. Домогтися більшого успіху у професійній діяльності їм часто заважає недостатність наполегливості, агресивності.

Терези
Самостійні, товариські, веселі, легкі на підйом, легко йдуть на компроміс, люблять отримувати задоволення і насолоджуватися життям, прагнуть до гармонії і досконалості.

Скорпіон
Мають стратегічне мислення, хороші ораторські, а також організаторські та аналітичні здібності. Скорпіони володіють умінням знайти індивідуальний підхід до кожної людини.

Стрілець
Представники цього знака зодіаку – справжні фанати своєї роботи, заради неї вони навіть готові пожертвувати інтересами сім’ї. Характер стрільців неоднозначний і суперечливий.

Козеріг
Козероги відповідальні, працьовиті, акуратні, терплячі, наполегливі, самостійні працівники. Представники цього знака зодіаку люблять стабільність і постійність. Вимогливі до себе і своїх підлеглих. Керівники-козероги бувають деспотичні. Козероги недовірливі, на ризик йдуть рідко, з дбайливістю відносяться до грошей.

Водолій
Більшість водоліїв воліють за простий спосіб життя, не прагнуть до великої розкоші і багатства. Представники цього знака зодіаку можуть бути хорошими керівниками. Більшість з них мають підприємницьку жилку.

Риби
Риби витривалі, працьовиті, добрі, чуйні, толерантні, допитливі, люблять подорожувати. Представники цього знака зодіаку не женуться за славою і багатством, відчувають себе задоволеними, ведучи простий спосіб життя.

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *