Інформатика 11 клас. Відповіді ДПА-2015

Скачати файл
(1 бал, середній: 5,00 із 5)
Завантаження...

Рік видання: 2015
Кількість сторінок: 20
Формат файлу: .doc
Розмір файлу: 0.9 mb

Викачуєте і розпаковуєте архів.
Там будуть всі 10 білетів у вордовському форматі.
У кожному питанні є виділяння червоним кольором – це правильні відповіді.
Там ще є папка “Файли із завданнями”.
В ній всі практичні завдання, які треба буде зробити на компах.
Що стосується завдань на створення папок і файлів – там, походу, й так має бути все понятно…

Короче, дивіться і питайте, що не ясно!

ДПА-2015 з інформатики в старшій школі (11 клас)
Для проведення атестації з інформатики вчитель готує не менше 10 варіантів контрольних робіт (якщо кількість учнів в класі менша 10, то по одному варіанту на кожного (кожну) учня (ученицю). Пропонується атестаційну роботу розділити на 3 частини, залежно від рівня вивчення інформатики учнями.

Перша частина може складатись із 10-13 завдань і є рекомендованою для учнів, які вивчали інформатику на будь-якому рівні. Ця частина може містити завдання у тестовій формі з вибором однієї правильної відповіді; завдання з вибором кількох правильних відповідей; завдання на встановлення відповідності. Також, повинна містити 3 практичні завдання, що виконуються на комп’ютері.

Друга частина атестаційної роботи складається для учнів, які вивчали інформатику на академічному та профільному рівнях. Ця частина може містити завдання щодо алгоритмізації та програмування. Виконується на комп’ютері.

Третя частина атестаційної роботи складається тільки для учнів профільних класів і може містити 3 завдання з тем, передбачених програмою профільного рівня. Також виконується на комп’ютері.

Письмові завдання атестаційної роботи учні виконують на аркушах зі штампом відповідного загальноосвітнього навчального закладу. Вихідні файли розв’язків завдань на комп’ютері доцільно роздрукувати на аркушах формату А4 або іншого доступного формату із заздалегідь поставленим штампом навчального закладу.

Атестація з інформатики проводиться протягом 90 хв. для учнів, які вивчали інформатику за програмою рівня стандарту; 120 хвилин для учнів, які вивчали інформатику за програмою академічного рівня та 180 хвилин – для учнів, які вивчали інформатику за програмою профільного рівня.

One thought on “Інформатика 11 клас. Відповіді ДПА-2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *