Фізика 7 клас. Комплексний зошит для контролю знань

Скачати файл
(1 бал, середній: 5,00 із 5)
Завантаження...

Зошит відповідає вимогам чинної програми з фізики для 7 класу та призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів з фізики.

Посібник складається з двох частин: поточний контроль і контрольні роботи.

У першій частині посібника за кожною темою, що вивчається, запропоновано декілька видів перевірочних робіт: картка контролю теоретичних знань (ККТЗ) — перевіряється рівень засвоєння теоретичного матеріалу; самостійна робота (СР) — відстежується рівень засвоєння отриманих знань, вміння розв’язувати якісні й розрахункові задачі на один-два логічні кроки; практичний тренінг (ПТ) — контролюються вміння застосовувати отримані знання під час розв’язування задач різного типу, володіння навичками читати й аналізувати матеріал, поданий графічно, виконувати пояснювальні рисунки. Кожну роботу подано у двох варіантах.

Автор: Ф. Я. Божинова, О. О. Кірюхіна, М.О. Чертіщева
Видавництво: Ранок
Рік видання: 2010
Кількість сторінок: 25
Формат файлу: .pdf
Розмір файлу: 10.8  mb

Друга частина посібника містить контрольні роботи (КР), за допомогою яких перевіряється рівень засвоєння учнями навчального матеріалу за кожною темою.

Продумана структура навчального матеріалу, диференціація завдань за рівнем складності, наявність перфорації забезпечують оперативність під час використання посібника.

До зошита безкоштовно додається «Добірка запитань для усного опитування», яка допоможе швидко провести опитування учнів на різних етапах вивчення теми. У додатку також наводяться всі довідкові дані, необхідні для виконання завдань, поданих у зошиті.

Зошит може бути використаний у комплекті з будь-яким чинним підручником фізики для 7 класу. Призначено для учнів 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів фізики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *