Виховний план класного керівника 6 класу

Скачати файл
(немає оцінок)
Завантаження...

Планування виховної роботи в 6 класі.

Рік видання: 2015
Кількість сторінок: 28
Формат файлу: .doc
Розмір файлу: 0.1 mb

Розділ І : Теоретичні засади роботи класного керівника
Мета і завдання виховної роботи
1. Виховувати в учнів любов до свого народу, його мови, звичаїв і традицій, зокрема, народних ремесел.
2. Прищеплювати любов до праці, почуття дбайливого, бережливого ставлення до шкільного і класного майна.
3. Вчити дітей вчитися, виховувати почуття відповідальності за доручену справу.
4. Виховувати у дітей бережливе ставлення до природи, поглиблювати знання з екології.
5. Виховувати дітей на принципах християнської моралі.
6. Здійснювати правове виховання дітей, ознайомлювати з правовою відповідальністю, окремими статтями Кримінального кодексу України.
7. Привчати дітей до систематичного читання періодичної преси, перегляду телепередач, з наступним обговоренням цих матеріалів на інформаційно – пізнавальних годинах.
8. Зміцнювати здоров’я дітей, добиватися сумлінного ставлення до уроків фізичної культури, спортивних секцій, ранкової зарядки.
9. З метою вивчення природи рідного краю організовувати екскурсії і походи.
10. Виховувати повагу до вчителів, старших, батьків.

Нормативно – правове забезпечення
– Ключовим нормативним документом у сфері освітньої політики щодо виховання є наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31.10.2011 № 1243, яким затверджено «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України».
– Лист МОН України №1/9-376 від 25.07.2014 “Про методичні рекомендації з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2014/2015 навчальному році”
– Основним документом у сфері освітньої політики щодо патріотичного виховання підростаючого покоління є Концепція національно-патріотичного виховання молоді, затверджена спільним наказом Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства оборони, Міністерства культури і туризму, Міністерства освіти і науки від 27.10.2009 № 3754/981/538/493 .
– Під час організації навчально-виховного процесу необхідно дотримуватись приписів наказу Міністерства від 07.09.2000 № 439 «Про затвердження Рекомендацій щодо порядку використання державної символіки в навчальних закладах України»
– Лист Міністерства №1/9-385 від 30.07.2014 “Методичні рекомендації для проведення бесід з учнями загальноосвітніх навчальних закладів з питань: уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки у надзвичайній ситуації”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *