Українська мова 8 клас. О.В. Заболотний, В.В. Заболотний (2016). Російська мова навчання

Скачати файл
(немає оцінок)
Завантаження...

Підручник укладено відповідно до нової програми з української мови для 5–9-х класів для шкіл з навчанням російською мовою. Навчальний матеріал підручника спрямовано на розвиток творчих здібностей, навичок самоосвіти, інтересу школярів до предмета.

Теоретичний матеріал структуровано на підрозділи із зазначенням ключових понять, деякі відомості оформлено у вигляді таблиць і схем, що сприяє запам’ятовуванню інформації.

Принцип особистої зорієнтованості навчання реалізовано через такі форми роботи, як дослідження, робота в групах, самооцінювання. Значну увагу приділено завданням на доведення, спостереження, обґрунтування думки, порівняння. Інтерактивні завдання, тематичні рубрики збагачують зміст підручника, активізують навчальну діяльність восьмикласників. У підручнику запропоновано завдання, що спонукають учнів висловлюватися на теми, пов’язані з їхнім життєвим досвідом. Окремі вправи надають можливість вибору того чи іншого варіанта завдання, способу його виконання, теми висловлювання залежно від здібностей та уподобань.

Автор: О.В. Заболотний, В.В. Заболотний
Рік видання: 2016
Кількість сторінок: 237
Формат файлу: .pdf
Розмір файлу: 7.5 mb

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *