Святково-пізнавальна програма “Ми горді тим, що українці зроду”. ГПД

Скачати файл
(немає оцінок)
Завантаження...

Проект складається з презентації на тему: «Ми горді тим, що українці зроду», аудіо і відео файлів та фото. Презентація детально та цікаво розкриває тему святково-пізнавальної програми. Збагачена яскравими кольоровими ілюстраціями, фотографіями народознавчого характеру.

Автор: Кузніцова Валентина Олександрівна
Рік видання: 2017
Формат файлу: .ppt, .docx, .mp3, .jpg
Розмір файлу: 115 mb

Даний цифровий ресурс розроблений згідно програми «Основні орієнтири виховання учнів 1 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», затвердженої наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту  України від 31.10.2011. –  №1243.

Для створення емоційного забарвлення казкової подорожі цифровий ресурс пропонує на вибір учителя вдало підібрані додатки.

Керувати презентацією можна в ручному режимі, шляхом натискання лівої клавіші миші, або стрілками в лівому нижньому кутку слайда.

Мета: поглибити знання учнів про нашу державу – Україну; розвивати пізнавальні інтереси учнів; виховувати любов до рідного краю, повагу до його історичного минулого і сучасного, шанобливе ставлення до  оберегів, сприяти  формуванню національної свідомості школярів.

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *