Шкільні канікули. Сценка до Нового року

Скачати файл
(1 бал, середній: 5,00 із 5)
Завантаження...

Учень (веселий, протягом сценки його настрій погіршується):

− Ну, нарешті! Дочекався! Цілих два тижні. Ура! Колядки, щедрівки, цукерок повна торба. Клас! Канікули! Чотирнадцять днів! Ніяких домашніх завдань. Телевізор! Телевізор до часу ночі, спать до обіду, і ніякої, ніякої тобі школи! Гуляй, душа!

(Зустрічає вчителя української мови та літератури) Діалог між ними:

− Добрий день,_________________ звертається до вчителя. З Новим роком вас!

− Доброго дня! Канікули?

− Так, відпочину!

− Гарненько бажаю тобі відпочити, щоб після канікул з новими силами й до навчання в наступному семестрі. Але відпочивай з головою, та за українську мову не забувай. Бо це найбільш важливий предмет у школі (вчитель починає засувати до ранця учня підручники), солов’їна й барвінкова, українська наша мова. Як же тобі без неї? Повториш ось іменники, прислівники,дієслово, числівник, не забудь про морфологію та лексику, і правила, правила всі повториш! І ще – три вірші вивчиш напам’ять та одну поему!

− Добре, до побачення.

(Учень зустрічає вчителя біології) Діалог між ними:

− Доброго дня____________________ Зі святом вас!

− І тобі веселих свят!Сил і здоров’я набирайся на канікулах. Дотримуйся обов’язково режиму дня, ти ж знаєш, як про це говорить найважливіша наука біологія. Цей предмет – про все живе на землі, про всіх нас. Тож не забудь на канікулах трохи до підручника зазирати – повтори будову дощового черв’яка, вивчиш приматів, вияви подібність між ними й нами, почитаєш , як дихає риба, чому спить їжак зимою, та навіщо люди мають печінку. (дає учневі під пахву підручники)

− Ага..

(Учень іде злегка зігнувшись, зустрічає вчителя математики) Діалог між ними:

− Доброго дня________________________ Новорічного вам настрою!

− І тобі доброго, і тобі настрою, і відпочинку, і до науки! Бо ж математика – то цариця усіх наук, хай там що хто хоче, те й каже, а без математики – завжди біда! Людству без математики ніяк не обійтися. Хоч плач! Так що з математикою треба, просто необхідно дружити. Усім ганьба, хто не знає математики. А в тебе ж, пригадай, контрольна остання не дуже… Так що наганяй навчальний матеріал, а то за канікули те що знав, те забудешся. Значить так, ось тобі підручники-довідники (засовує підручники за пазуху), вивчиш добряче формули скороченого множення, повториш теорему Піфагора та способи доведення від супротивного, таблицю множення на «7» та ще на «9», та чому дорівнює сума квадратів катетів…

− Чого, чого?

− Квадратів катетів, та про синус і косинус не забувай!

− Угу!..

(Учень іде, зігнувшись, зустрічає вчителя географії) Діалог між ними:

− Доброго дня! Святкового настрою… З Новим роком!

− Доброго дня, а чи знає ти, скільки разів земляни зустрічають протягом доби Новий рік? (учень знизує плечима). Не знаєш? А на це дає відповідь наука географія! Ось тобі посібники! Тут про все! (суне до рук учня книги та скручені настінні карти) А то по ж землі ходимо, а про неї так мало знаємо! А тут тобі практичні завдання на канікули, розберешся, помозгуєш! А то що маєш робити цілими днями? Географія – це цариця всіх наук! Що тобі дасть та математика, коли приміром, заблудився в лісі? Нічого! Чи так само українська мова чим тобі допоможе? Та хоч кричи всіма мовами в лісі – і не тільки українською, а можеш і японською, та як ніхто не почує, тоді як? Тому всьому голова – компас! Компас! То ж повториш на канікулах усі напрями на сторони світу, походиш по азимуту, виконаєш два плани місцевості нашого села – усі завдання на чистому повітрі, аби бока′ не відлежав біля телевізора!

− Угу!..

(Учень іде, сильно зігнувшись, зустрічає вчителя історії) Діалог між ними:

− Доброго дня… З Новим щастям…

− З новим щастям! Хоча без старого не бува нового… Без минулого нема майбутнього. Це не я, це великі древні філософи говорили. Мудрість… Нема мудрішого предмета, ніж історія. Тож світовий накопичений досвід минулих поколінь, голоси предків! Хто ми, звідки ми, які ми! На все дає відповідь ця мудра наука. Людство і дня не може прожити без історії! А знаєш, що? Ти ось як трохи перепочинеш, то почитай. (намагається кудись утиснути книги, аби учень забрав) Життя великих! Може і ти великим станеш! А потім напиши реферат на вибір про велику людину, котра змінила хід історії. Невеличкий, на листочків сім…

− М-гу…

(Учень іде, сильно зігнувшись, ледь не падає та зустрічає вчителя фізкультури) Діалог між ними:

− Доброго дня… З…

− Фізкультпривіт! Чого носа похнюпив? В здоровому тілі – здоровий дух! На канікулах – найкращий час для фізкультури! І то ж день ж до вечора можна займатися фізичними вправами. Скажу, що тобі варто всерйоз задуматися над своєю фізичною підготовкою. Було би здоров’я, а все інше буде! Отож – крос, крос і ще раз крос, а потім – можна трохи зайнятися і на турніку. Та й боксувати не завадить (вішає на шию учня боксерські рукавиці). І щодня, це дуже обов’язково, вправи з гантелями (дає учневі до рук гантелі, той падає навколішки і важко повзе зі сцени – з повним ранцем, книгами картами, рукавицями і гантелями)

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *