Щоденний план виховної роботи 3 клас (1 семестр)

Скачати файл
(немає оцінок)
Завантаження...

Планування виховної роботи на кожен день в третьому класі (1 семестр).

Рік видання: 2015
Кількість сторінок: 14
Формат файлу: .doc
Розмір файлу: 0.1 mb

Число, день тижня Виховні заходи   Зміст спортивної години, гурткова робота, прогулянки, екскурсії Примітки
01 День Знань: урочиста лінійка.Перший урок «Ми діти твої, Україно!»

Місячник «Увага! Діти на дорозі!»
Рухливі ігри на свіжому повітрі. Ігри «Клас, струнко!», «Космонавти».
03 Мандрівка Країною Загадки: відгадування та складання загадок.Краєзнавчий місячник «Барви рідного краю».

Практичний тренінг з правил дорожнього руху «Пішохідний рух. Рух уздовж доріг. Якою стороною рухатися. Безпечний інтервал від транспортного потоку».

 

Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Спортивні змагання з м’ячем.
04 Бесіда «Незвичайні ситуації.Тимчасове вимкнення світла. Вміння орієнтуватися в темряві. Користування відкритим вогнем: свічками, гасовими лампами, сірниками». Веселі естафети. Ігри за інтересами дітей.
05 Заняття з морального орієнтування: «Як стати сильним і спритним.»Конкурс малюнків на осінню тематику «Києве мій!» Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Ігри « Мисливці і качки», «Вовк у канаві».
06 Бесіда – тренінг «Правила поведінки в школі.В класі».

Соціальні дослідження класного колективу.

Прогулянка на свіжому повітрі. Спостереження за життям птахів, підготовка  пернатих до відльоту у вирій..Ігри за вибором учнів.
07 Година духовності: «А серце тобі нічого не наказало? Сива волосинка» (Казки та оповідання для дитячого виховання). Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Рухливі ігри на свіжому повітрі.
10 Майстерня гри. Загадки. Їх будова. Спортивні змагання між класами в паралелі.
11 Бесіда: «Наодинці вдома. Дії при загорянні електропроводки. Як уникнути ураження електричним струмом». Рухливі ігри на свіжому повітрі «Передавання м’ячів двома руками над головами».Весела естафета з предметами.
12 Заняття з морального орієнтування: «Як сподобатись людям».Виявлення та облік дітей, які потребують індивідуального підходу.

 

 

Ігри за інтересами учнів.Змагання у спритності.
13 Бесіда – тренінг «Правила поведінки в школі.На перерві».

 

 

Година спостережень за життям живої природи.Ігри за інтересами учнів.
14 Година духовності: «А серце тобі нічого не наказало? Яблуко в осінньому саду». (Казки та оповідання для дитячого виховання). Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Ігри « Мисливці і качки», «Вовк у канаві».
17 Майстерня гри. Виникнення та історія ігор. Їх види. Рухливі ігри на свіжому повітрі.
18 Практична робота: креслення маршрутного листа «гімназія – дім». Ігри Світлофора Моргайка. Спортивні змагання.
19 Заняття з морального орієнтування: «Такий лише я один»

 

Ігри на свіжому повітрі «Бій півнів», «Колова гилка».
20 Всеукраїнський день бібліотек.Турнір Чомусиків.(На базі бібліотеки гімназії). Екскурсія на подвір’я школи: спостереження за змінами в природі.Ігри «Карасі і щука», « Білі ведмеді».
21 Бесіда – тренінг «Правила поведінки в школі. Під час святкових заходів».День Партизанської Слави. (Бесіда).

День миру.Свято дитинства.

Рухливі ігри на свіжому повітрі. Гра  «Перестрілка».
24 Година духовності «А серце тобі нічого не наказало? Бабусин борщ» (Казки та оповідання для дитячого виховання).Тиждень протипожежної безпеки. Комплекс загальнорозвиваючих вправ.
25 Тренінг: « Розваги вдома. Дії під час виникнення пожеж у багатоповерховому будинку, особистому будинку. Небезпечність дихання чадним газом. Способи захисту дихальних органів ». Спортивні змагання.
26 Заняття з морального орієнтування: «Навіщо оцінювати себе?» Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Спортивні змагання з м’ячем.
27 Екскурсія в парк «Золота осінь». Конкурс на кращий букет. Квітковий вернісаж. Веселі естафети. Ігри за інтересами дітей.
28 Бесіда тренінг «Правила поведінки вдома. Зовнішній вигляд». Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Ігри « Мисливці і качки», «Вовк у канаві».
Жовтень

 

 

Число, день тижня Виховні заходи Зміст спортивної години, гурткова робота, прогулянки, екскурсії Примітки
01 Практичний тренінг з правил дорожнього руху «Пішохідний рух. Рух уздовж доріг. Якою стороною рухатися. Безпечний інтервал від транспортного потоку».Місячник правових знань. Комплекс загальнорозвиваючих вправ.
02 Година духовності «Як Федько відчув у собі Людину. Навіщо кажуть спасибі». (Казки та оповідання для дитячого виховання).Фестиваль початкової школи.(За окремим графіком). Спортивні змагання.
03 Заняття з морального орієнтування: «Як оцінювати себе?».Усний журнал «Наш Закон – наша сила». Спортивні змагання між класами в паралелі.
04 Виховна година чистоти « Станція Мийдодір». Рухливі ігри на свіжому повітрі. Гра «Снайпери».
05 Бесіда тренінг «Особливості евакуації з приміщень. Як викликати пожежну охорону, міліцію, швидку допомогу, повідомити дорослих».День учителя: привітання вчителів. Веселі естафети.
08 Година духовності: «Як Федько відчув у собі Людину. Розділена радість». (Казки та оповідання для дитячого виховання).Виставка-конкурс осінньої композиції «Осінь – чарівниця».

 

Екскурсія на подвір’я школи: спостереження за змінами в природі.Ігри «Карасі і щука», « Білі ведмеді».
09 Бесіда – практикум «Руки – основний носій збудників хвороб».Бесіда «За здоровий спосіб життя». Комплекс загальнорозвиваючих вправ.
10 Заняття з морального орієнтування:« Взаємооцінювання».

Позакласний захід «Знай свої права, дитино!»

Рухливі ігри на свіжому повітрі.
11 Гра «Країна ввічливості і доброти».Година громадянської освіти. Спортивні змагання.
12 Бесіда – практикум «Навколишнє природне середовище. Природні стихійні лиха». Рухливі ігри на свіжому повітрі. Гра  «Перестрілка».
15 День художника. Конкурс «Олівець – малювець», оформлення виставки малюнків «Золота осінь». Прогулянка на свіжому повітрі. Спостереження за живою та неживою природою восени.Ігри за інтересами дітей.
16 Бесіда про правила користування комп’ютером та телевізором. Шкідливість довгого сидіння перед монітором. Змагання у спритності між класами у паралелі.
17 Заняття з морального орієнтування: «Який (яка) я?».Відверта розмова «Сімейна реліквія». Веселі естафети.
18 Година духовності: «Як Федько відчув у собі Людину. Кому дісталося зайченя ». (Казки та оповідання для дитячого виховання). Комплекс загальнорозвиваючих вправ.
19 Гра «Пізнайко». Спортивні змагання між класами в паралелі.
22 Свято здоров’я «Ми – маленькі козачата». Рухливі ігри на свіжому повітрі. Гра «Снайпери».
23 Бесіда: «Поведінка в небезпечних ситуаціях». Складання «Абетки безпеки школяра». Веселі естафети.
24 Заняття з морального орієнтування: «Як поводити себе в конфліктній ситуації.» Година милування в природі. Які зміни відбулися в живій і неживій природі?Розучування  нових загальнорозвиваючих вправ до ранкової гімнастики.
25 Інтелектуальна гра «Найрозумніший».

 

Рухливі ігри на свіжому повітрі. Ігри «Клас, струнко!», «Космонавти».
26 Година громадянської освіти.Бесіда про безпеку під час відпочинку восени на канікулах.

 

Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Спортивні змагання з м’ячем.
Листопад
Число, день тижня Виховні заходи  Зміст спортивної години, гурткова робота, прогулянки, екскурсії  Примітки
05 Мандрівка в казкову країну шкільних речей.Конкурс малюнків «Ми живемо в Україні».

 

Веселі естафети. Ігри за інтересами дітей.
06 Бесіда: «Дорога до школи. Перехрестя. Типи перехресть. Оглядовість. Обмежена оглядовість. Правила безпечного переходу доріг ». Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Ігри « Мисливці і качки», «Вовк у канаві».
07 Бесіда «Настрій і здоров’я». Корекція зору. Прогулянка на свіжому повітрі. Спостереження за життям птахів.Ігри « День і ніч», «До своїх прапорців».
08 Математичне казино ерудитів. Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Рухливі ігри на свіжому повітрі.
09 Бесіда «Мій рідний край, моя історія жива» (похід в кінозал).9.11 – День української писемності та мови.

Конкурс на кращого читця поезії.

Спортивні змагання між класами в паралелі.
12 Година духовності: «Куди ховається робота. Для чого потрібні руки?». (Казки та оповідання для дитячого виховання). Рухливі ігри на свіжому повітрі «Передавання м’ячів двома руками над головами».Весела естафета з предметами.
13 Бесіда з безпеки руху пішоходів: «Перехід дороги з недостатньою видимістю. Перехід дороги за несприятливих умов». Естафети з м’ячем..Змагання у спритності.
14 Заняття з морального орієнтування: «Вмій протистояти шкідливому впливові». Екскурсія в природу.Ігри за інтересами учнів.
15 Година духовності «Куди ховається робота. Втрачений  день». (Казки та оповідання для дитячого виховання). Спортивні змагання.Ігри «Клас, струнко!», « Мисливці і качки».
16 Тренінг – практикум: « Перехід дороги зі слизькою поверхнею». Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Рухливі ігри на свіжому повітрі.
19 Ігротека. «Дидактична гра. Вимоги до гри. Правила учнів в процесі гри». Рухливі ігри « Вовк у канаві», «Карасі і щука».
20 20.11 – Всесвітній день дітей – свято «Перші кроки дитини в школі».

 

Веселі естафети з предметами.
21 Заняття з морального орієнтування: «Правила мого життя». Веселі старти між четвертими класами.
22

Турнір «Розумники й розумниці»

 

Рухливі ігри на свіжому повітрі. Ігри «Клас, струнко!», «Космонавти».
23 Бесіда – практикум «Гігієна харчування». Складання «Абетки здорового учня». Година милування в природі. Які зміни відбулися в живій і неживій природі?Розучування  нових загальнорозвиваючих вправ до ранкової гімнастики.
26 Практичне заняття «Вчимося гратися». (Ігри із словами. Ігри – загадки). Рухливі ігри на свіжому повітрі. Ігри «Клас, струнко!», «Космонавти».
27 Бесіда: « Правила кристування громадським транспортом. Позначення місць зупинки громадського транспорту. Правила поведінки пасажира в салоні». Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Спортивні змагання з м’ячем.
28 Заняття з морального орієнтування: « Поняття гідності. Цінність життя людини».День толерантності. Веселі естафети. Ігри за інтересами дітей.
29 Бесіда: «Як себе поводити, коли не встиг перейти дорогу. Призначення розділювальної смуги та острівця безпеки». Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Спортивні змагання з м’ячем.
Грудень
Число, день тижня Виховні заходи  Зміст спортивної години, гурткова робота, прогулянки, екскурсії Примітки
01 Гра «Загадки мудрого портфеля». Конкурс на кращий щоденник і зошит.Всесвітній день боротьби зі СНІДом. (Бесіда). Прогулянка на свіжому повітрі. Спостереження за життям птахів.Ігри « День і ніч», «До своїх прапорців».
04 Година духовності «Куплена дружба. Красиві слова і красиве діло». (Казки та оповідання для дитячого виховання). Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Ігри « Мисливці і качки», «Вовк у канаві».
05  Година розваг «Сміємося, жартуємо» (конкурс на кращу інсценівку на тему шкільного життя).

 

Спортивна година – весела естафета.Ігри « Квачі маршем», « Квач з виручкою».
06 6.12 – День Збройних сил України. Привітання воїнів. Концерт. Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Рухливі ігри на свіжому повітрі.
07 Заняття з морального орієнтування: «Культура поведінки в громадських місцях». Спортивні змагання між класами в паралелі.
08 Бесіда: «Правила очікування громадського транспорту. Посадка та висадка пасажирів. Правила переходу вулиці після висадки з транспорту». Рухливі ігри на свіжому повітрі «Передавання м’ячів двома руками над головами».Весела естафета з предметами.
11 Практичне заняття «Вчимося гратися». (Паліндроми).Рейд «Живи, книго!» Змагання у спритності.Ігри « Білі ведмеді», «День і ніч».
12 Відверта розмова «Добре там жити, де вміють дружити». Прогулянка на свіжому повітрі. Спостереження за життям  природи.Ігри « Заєць без лігва», «Вудочка».
13 Обговорення ситуацій на тему: «Відпочинок на льоду. Основні правила безпеки під час зимового відпочинку. Рибалка на кризі, катання на ковзанах. Ополонка».13.12 – день Андрія, розповідь про традиції. Рухливі ігри на свіжому повітрі. Ігри «Клас, струнко!», «Космонавти».
14 Заняття з морального орієнтування: « Як захистити себе від рекету.»День Наума. Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Спортивні змагання з м’ячем.
15 Година духовності «Куплена дружба. Казка про осу та ведмедя».

 

Веселі естафети. Ігри за інтересами дітей.
18 Екологічне заняття «Зелена аптека»День добрих справ.

 

Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Ігри « Мисливці і качки», «Вовк у канаві».
19 Відверта розмова “Бережи свої та шкільні речі”.

Трудовий десант.

День Святого Миколая.

Екскурсія в природу. Спостереження за працею людей на подвір’ях.Ігри « Вудочка», «Ловля парами».
20 Бесіда : « Як допомогти собі та іншим вибиратися з ополонки. Переохолодження. Допомога під час переохолодження або обмороження». Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Рухливі ігри на свіжому повітрі.
21 Сторінка ввічливості: «Я зичу вам доброго дня». Гра «Чарівні окуляри». (Виховання вміння бачити в людях тільки хороше). Спортивні змагання між класами в паралелі.
22 Майстерня Саморобкіна . (Виготовлення іграшок – сувенірів із сірникових коробочок». Рухливі ігри на свіжому повітрі «Передавання м’ячів двома руками над головами».Весела естафета з предметами.
25 Заняття «Вчимося гратися» ( Ігри – шаради, лабіринти тощо). Естафети з м’ячем..Змагання у спритності.
26 Новорічна акція «Збережемо лісову красуню».Конкурс на кращу іграшку для ялинки.

 

Година милування в природі.Ігри за інтересами учнів.
27 Усний журнал «Безпека у школі. Небезпека азартних ігор, у т.ч. на гроші. Вимагання з боку доросліших школярів. Вибір безпечних ігор та місць для ігор під час перерв або після уроків». Комплекс загальнорозвиваючих вправ.Рухливі ігри на свіжому повітрі.
28 Свято Нового року. Конкурс на кращу новорічну листівку. Спортивні змагання між класами в паралелі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *