Склав чи не склав зовнішнє незалежне оцінювання 2017 року, а також який пороговий бал на бюджетне місце? Мабуть, це найактуальніші питання серед українських абітурієнтів.
Прохідні бали на державне замовлення у ВУЗ залежать від співвідношення кількості учасників ЗНО та балів, набраних ними за результатами тестування з кожного предмету.
Середній бал для вступу на бюджет у вищому навчальному закладі можна вирахувати за допомогою наступної формули: загальну кількість абітурієнтів на певну спеціальність необхідно співвіднести з минулим роком (інформація відома), після чого можна встановити орієнтовний прохідний бал на бюджет в ЗНО-2017.
Визначити здав чи не здав ЗНО можливо також за результатами пробного зовнішнього незалежного оцінювання (навіть якщо не проходив його). Тестування 2017 року має такі прохідні бали:Українська мова і література — 27 балів
Історія України — 26 балів
Математика — 12 балів
Географія — 29 балів
Біологія — 28 балів
Фізика — 15 балів
Хімія — 20 балів
Російська мова — 29 балів
Англійська мова — 16 балів
Французька мова — 14 балів
Інші іноземні мови — 13-17 балів
При розрахунку порогового балу для вступників до ВНЗ враховується кількість завдань у тестах, яку слід співвідносити з кількістю бажаючих отримати державне замовлення та показниками сертифікатів ЗНО минулих років. Прохідний бал в 2017 році для зарахування до вишу на бюджетне місце необхідно вираховувати по кожному ВУЗу і факультету окремо.
Конкурсні бали державного замовлення для вступу до вищого навчального закладу на бюджет визначаються за формулою: (бали кожного сертифіката ЗНО + середній бал атестата + оцінка за конкурс творчих або фізичних здібностей) × на вагові коефіцієнти, загальна сума яких дорівнює одиниці.
Дивись також: цьогорічні Умови прийому до ВНЗ
Конкурсний бал абітурієнта збільшується, якщо він навчався на курсах підготовки до ЗНО при виші. За успішне закінчення підготовчих курсів вступнику нараховуються додаткові бали, які враховуються при зарахуванні до ВНЗ на навчання за рахунок державного бюджету.
Ваші результати складання ЗНО з усіх предметів та навчальних дисциплін доступні в особистому електронному кабінеті.
Схожі записи:
- Українська мова та література. Довідник завдань в тестовій формі (2 частина), (Авраменко) ЗНО 2019
- Українська мова та література. Довідник завдань в тестовій формі (1 частина), (Авраменко) ЗНО 2019
- Українська література. Хрестоматія ЗНО 2019 (Авраменко)
- Українська література. Міні-конспекти ЗНО 2019 (Авраменко)
- Алгебра 11 клас. Академічний рівень. Мій конспект. Нова програма (2 семестр)