Презентації до підручника English 1 клас, Алли Несвіт

Скачати файл
(немає оцінок)
Завантаження...

Електронний посібник розроблений для вчителів загальноосвітніх закладів, які викладають у першому класі, учнів 1 класу та їх батьків. Посібник є яскравою ілюстрацією до підручника English 1 автора Алли Несвіт. Цікаві кольорові ілюстрації та аудіо записи підвищать інтерес учнів до навчання, підвищать ефективність подачі матеріалу, дадуть змогу учням краще засвоїти програмовий матеріал.

Посібник складається з 16 презентацій до 16 уроків підручника. Його бажано використовувати у класах з мультимедійним обладнанням. Кожна презентація є аудіо-візуальним супроводом до уроку і використовується протягом усього його часу. Вона містить яскравий ілюстративний матеріал, звукові файли, що дає можливість учителеві ефективно подавати навчальний матеріал, стимулювати інтерес учнів до навчання. Матеріали презентацій сприяють розвитку всіх видів пам’яті, спонукають учнів до різних видів навчальної діяльності. Кожен слайд презентацій може демонструватися стільки часу, скільки необхідно для засвоєння того чи іншого матеріалу та виконання поставленого завдання. Вивчення букв алфавіту супроводжується звуковим оформленням, а також використовується багато аудіо пісень.

Використання даного посібника допоможе вчителю зробити урок яскравим, цікавим та емоційним, що сприятиме більш ефективному засвоєнню програмового матеріалу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *