Презентація на тему: “Як потрібно доглядати домашніх улюбленців” 1 клас

Скачати файл
(2 бал, середній: 4,50 із 5)
Завантаження...

Матеріали презентації ілюструють навчальний матеріал про домашніх тварин, що вони люблять, що їдять, як за ними доглядати. Даний матеріал можна використовувати на уроках природознавства до розділу «Жива природа» до навчального проекту «Як потрібно доглядати домашніх улюбленців – тварин?».

Рік видання: 2016
Кількість слайдів: 27
Формат файлу: .ppt
Розмір файлу: 6.8 mb

Даний цифровий навчальний ресурс складено відповідно до нової редакції програми «Природознавство» для загальноосвітніх навчальних закладів затверджених наказом МОНУ №584 від 29.05.2015 (автори: Т.Г. Гільберг, Т.В.Сак, Д.Д.Біда та підручника «Природознавство», Т.Г. Гільберг, Т.В.Сак – К.: Генеза, 2012. Він призначений для допомоги вчителю при підготовці до навчального проекту «Як потрібно доглядати домашніх улюбленців – тварин?»

Цифровий ресурс «Як потрібно доглядати домашніх улюбленців – тварин?» містить набір слайдів про домашніх тварин, що вони люблять, що їдять, як за ними доглядати.

Слайди містять також творчі завдання для учнів «Хочу додому», «Що дають нам домашні тварини», «Дай кличку тваринці», вірші, загадки та жарти про  своїх домашніх улюбленців, а також слайди, які демонструють міні-книгу «Мої домашні улюбленці».

Вищезазначені матеріали допоможуть учням у формуванні елементарних понять про живу природу та познайомлять, як потрібно доглядати домашніх улюбленців – тварин, а учителям початкових класів -застосовувати активні методи навчання, міжпредметні зв’язки та впроваджувати елементи проектної діяльності з учнями першого класу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *