Презентація на тему: “Вода в природі. Властивості води. Стан води”

Скачати файл
(немає оцінок)
Завантаження...

Тема «Вода» – одна з найскладніших для розуміння в курсі природознавства, так як на уроках розглядаються питання пов’язані з властивостями води. Тому тема «Вода» вимагає не лише підбору спеціальних методів і прийомів роботи, але і унаочнення понять, фактів та явищ.

Урок розроблено відповідно до чинної програми: Природознавство. Навчальні програми для 1 – 4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей.

Програму уклали: Трикоз С.В. – кандидат педагогічних наук;

Блеч Г.О. – кандидат педагогічних наук. Київ – 2014 р.

Особлива увага приділяється корекції та розвитку пізнавальної, сенсорної, особистісної сфери та мовленнєвої діяльності учнів. Ефективність засвоєння розумово відсталими учнями природничого матеріалу досягається за допомогою проведення дослідів, практичних робіт. Під час їх проведення вирішуються завдання розвитку мовлення дітей.

Недорозвинення пізнавальної діяльності учнів із вадами розумової діяльності гальмує процес корекції звуковимови і потребує застосування особливих методів і прийомів у роботі. Увесь процес навчання і корекції спрямований на формування психічних операцій, аналізу, синтезу, порівняння, абстрагування, узагальнення.

Цифрові ресурси спрямовані на практичне здобуття знань з теми завдяки корекційним завданням, технологіям групового навчання, пошуковим методам.

Представлені цифрові ресурси відповідають не лише вимогам чинної програми з природознавства, але й є базою для формування знань спеціальної методики викладання хімії та географії.

Матеріали, вміщені до цифрового ресурсу, а саме: конспекти уроків, презентації, відео файли, можуть бути використані на уроках природознавства в 3 класі.

Рік видання: 2016
Кількість слайдів: 30
Формат файлу: .ppt
Розмір файлу: 5.4 mb

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *