Презентація на тему: “Практичне завдання. Опріснення води”

Скачати файл
(немає оцінок)
Завантаження...

Нині всім добре відомо, що без води неможливий будь-який прояв життя. Вода забезпечує фізіологічні, біохімічні, хімічні процеси в організмі будь-якої живої істоти на Землі. Без води не можуть функціонувати ні промисловість, ні сільське господарство. Але при цьому вона має відповідати належній якості.

Питання прісної води є однією з найважливіших екологічних проблем глобального характеру. Вже сьогодні у країнах, що розвиваються, кожен третій житель страждає від нестачі питної води і відсутності належних санітарних умов, без яких неможливе нормальне життя.

Проблему прісної води можна вирішити як за допомогою «традиційних» методів опріснення так і з використанням альтернативних джерел енергії.

В презентації представлені варіанти дослідів з метою опріснення води, які можна провести, виконуючи практичне завдання.

Цифровий ресурс створено відповідно Навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів: Природознавство. 3 клас. – К.: Видавничий дім «Освіта», 2011.  з врахуванням змін до навчальних програм для 1-3-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, підручника Т.Г. Гільберг, Т.В. Сак «Природознавство», – К.: «Генеза», 2013.

Ресурс важливо продемонструвати на  уроці при вивченні теми, щоб викликати в учнів пізнавальний інтерес.

Посібник рекомендовано вчителям початкових класів,  учням.

Рік видання: 2016
Кількість слайдів: 23
Формат файлу: .ppt
Розмір файлу: 4.3 mb

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *