Презентація на тему: “Кровоносна система. Бережне ставлення до серця та його тренування. Практичне завдання. Вимірювання частоти пульсу” 3 клас

Скачати файл
(немає оцінок)
Loading...
кровоносна система бережне ставлення

Мультимедійна презентація по темі “Кровоносна система. Бережне ставлення до серця та його тренування. Практичне завдання. Вимірювання частоти пульсу” до уроку природознавства в 3 класі.

Рік видання: 2016
Кількість слайдів: 22
Формат файлу: .ppt
Розмір файлу: 13.8 mb

Мета: формування ключових компетентностей: вміння вчитися – формувати вміння узагальнювати і робити висновки; громадянської – усвідомлення необхідності бережливого ставлення до власного здоров’я; компетентності з ІКТ-формувати здатність здобувати, осмислювати, опрацьовувати та використовувати інформацію; предметних компетентностей: формувати елементарне поняття про органи кровообігу (судини, серце, їх значення в організмі), пульс; уявлення про кругообіг крові в організмі, про шляхи збереження органів кровообігу здоровими; вміння розрізняти на своєму тілі ті місця, де знаходиться серце і судини, визначати пульс, дотримуватися режиму дня; формувати вміння встановлювати взаємозв’язки між системами органів в організмі людини, моделювати ці зв’язки, робити висновки; виховувати розуміння необхідності берегти власне здоров’я, зокрема органи кровообігу, прагнення знати, як берегти серце, судини, і вміти це робити, доброзичливо ставитися до інших людей.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *