Презентація на тему: “Кровоносна система. Бережне ставлення до серця та його тренування. Практичне завдання. Вимірювання частоти пульсу” 3 клас

Скачати файл
(немає оцінок)
Завантаження...

Мультимедійна презентація по темі “Кровоносна система. Бережне ставлення до серця та його тренування. Практичне завдання. Вимірювання частоти пульсу” до уроку природознавства в 3 класі.

Рік видання: 2016
Кількість слайдів: 22
Формат файлу: .ppt
Розмір файлу: 13.8 mb

Мета: формування ключових компетентностей: вміння вчитися – формувати вміння узагальнювати і робити висновки; громадянської – усвідомлення необхідності бережливого ставлення до власного здоров’я; компетентності з ІКТ-формувати здатність здобувати, осмислювати, опрацьовувати та використовувати інформацію; предметних компетентностей: формувати елементарне поняття про органи кровообігу (судини, серце, їх значення в організмі), пульс; уявлення про кругообіг крові в організмі, про шляхи збереження органів кровообігу здоровими; вміння розрізняти на своєму тілі ті місця, де знаходиться серце і судини, визначати пульс, дотримуватися режиму дня; формувати вміння встановлювати взаємозв’язки між системами органів в організмі людини, моделювати ці зв’язки, робити висновки; виховувати розуміння необхідності берегти власне здоров’я, зокрема органи кровообігу, прагнення знати, як берегти серце, судини, і вміти це робити, доброзичливо ставитися до інших людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *