Основи здоров’я 5 клас. Посібник для вчителя

Скачати файл
(немає оцінок)
Завантаження...

Посібник є частиною навчально-методичного комплекту для викладання основ здоров’я у 5-му класі. Він розкриває сучасні підходи до профілактики поведінкових ризиків і проблем, які є небезпечними для життя і здоров’я учнів, особливо в умовах поширення епідемій наркоманії та ВІЛ/СНІДу. Ці підходи сприяють також підвищенню особис тісного і творчого потенціалу учнів, їх прагнення до самореалізації і життє во го успіху.

Автор: Т.В. Воронцова, В.С. Пономаренко
Видавництво:
 Алатон
Рік видання:
 2013
Кількість сторінок: 132
Формат файлу: .pdf
Розмір файлу: 7.4 mb

Викладання основ здоров’я рекомендується здійснювати на засадах життєвих навичок. У світі визнано, що саме освіта на засадах розвитку життєвих навичок здатна підвищити стійкість людини до негативного соціального впливу, знизити рівень насилля, невиправдано ризикованої поведінки і вживання психоактивних речовин у середовищі підлітків. На відміну від інформативних підходів, які акцентують увагу на проблемах та їх негативних нас лід ках, така освіта сприяє створенню психологіч них уста новок, які допомагають мо рально му розвитку, усвідомленню цінностей, розвитку комунікативності, ем патії та співробітництва, інших класичних рис гармонійно розвиненої
особистості.

Посібник містить відомості про концепцію і теоретичні засади предмета, практичні рекомендації щодо його впровадження у школі, матеріали для проведення уроків-тренінгів. Посібник прислужиться вчителям, шкільним психологам, студентам педагогічних навчальних закладів, методистам та іншим працівникам системи освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *