Навчальний фільм “Де вода, там життя”

Скачати файл
(немає оцінок)
Завантаження...

Основна мета навчального предмета “Природознавство” – формування природознавчої компетентності учнів шляхом засвоєння системи інтегрованих знань про природу і людину, основ екологічних знань, опанування способів навчально-пізнавальної і природоохоронної діяльності, розвиток ціннісних орієнтацій у ставленні до природи. Відповідає віковим особливостям учнів початкових класів та стає надзвичайно актуальним у наш час системне виховання екологічної культури, що ґрунтується на почутті поваги та любові до природи. Доведено, що в процесі пізнання природи відбувається різнобічний розвиток особистості учнів: удосконалюється їх мислення, творча уява, мовлення, допитливість, яка створює мотивацію для здобуття нових знань.

Тривалість: 04:51
Формат файлу: .mp4
Розмір файлу: 177 mb

Навчальні фільми як найбільш ефективний і багатофункціональний засіб, що інтегрує в собі могутні розподілені освітні ресурси, може забезпечити формування і прояв ключових компетенцій учня, насамперед, інформаційної і комунікативної.

Цифровий ресурс створено відповідно Навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів: Природознавство. 3 клас. – К.: Видавничий дім «Освіта», 2011.  з врахуванням змін до навчальних програм для 1-3-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, підручника Т.Г. Гільберг, Т.В. Сак «Природознавство», – К.: «Генеза», 2013.

Ресурс важливо продемонструвати на початку уроку при вивченні теми, щоб викликати в учнів пізнавальний інтерес.

Посібник рекомендовано вчителям початкових класів, студентам, учням.

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *