Кожна дитина має право. Виховні заняття за книгою С. Гавриша “Маленькі історії про великі істини”

(немає оцінок)
Завантаження...

Автор: А.І. Мовчун
Видавництво:
 Веста
Рік видання:
 2004
Кількість сторінок: 160
Формат файлу: .pdf
Розмір файлу: 1.6 mb

Пропоноване видання допоможе у проведенні позакласних занять з учнями початкових класів та підліткового віку. Ці методичні рекомендації створені для полегшення роботи з зошитом, укладеним за книгою С. Гавриша «Маленькі історії про великі істини. Права та свободи дитини». У книзі розповідається про історію різних епох, держав, народів у їх ставленні до прав і свобод дитини.

Степан Богданович Гавриш – народний депутат України, професор Національної юридичної академії ім. Я. Мудрого, доктор юридичних наук. Автор більше ніж 50 ґрунтовних наукових праць. Ним розроблено понад 90 законопроектів, один з яких – «Про попередження насильства у сім’ї». Уся політична діяльність С. Гавриша спрямована на гармонізацію відносин між гілками влади в ім’я становлення Української держави, на виховання національної гідності нашого суспільства, політичної культури, правової обізнаності людей і створення на цьому новому історичному фундаменті політичної, державної української нації.

«Правова культура особистості, як і культура взагалі, формується в дитинстві» ,– ці слова С. Гавриша стали наскрізною ідеєю його книги.

Книга видана за сприяння Благодійного дитячого фонду «Берег надії».

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *