Конспект “Ми – нація єдина!”. Методичні рекомендації для проведення Першого уроку в 2015-2016 навчальному році

Скачати файл
(немає оцінок)
Завантаження...

Запропоновані методичні рекомендації допоможуть у проведенні Першого уроку в 2015/2016 навчальному році з національно-патріотичного виховання. Основною ідеєю уроку є розвиток української державності як консолідуючого чинника розвитку суспільства та єдності української нації.

Автор: Ю.В. Міцай, С.М. Пляка, О.П. Третяк,  Л.А. Гайда
Видавництво: Кіровоград
Рік видання: 2015
Кількість сторінок: 41
Формат файлу: .pdf
Розмір файлу: 1.1 mb

Обговорення проходить тут (можете поділитись своїми конспектами та матеріалами до уроку), необхідно зареєструватись – superschool.com.ua/forum/43-295-1

Презентація – https://rozumaka.com/prezentatsiya-mi-natsiya-yedina-pershiy-urok/

Для ефективної організації Першого уроку, оптимального вибору методичних прийомів і форм роботи, у виданні розміщено низку додатків, зокрема: нормативно-правове і методичне забезпечення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді; орієнтовний каталог видань наукової, науково-популярної, художньої літератури національно-патріотичного спрямування, яку видано впродовж 2013-2015 рр.; перелік документально-публіцистичних фільмів та тематичних відеороликів, присвячених Революції Гідності, Героям Небесної Сотні, бойовим діям на Сході країни; інформація про волонтерів та громадські організації, які надають допомогу учасникам АТО.

Посібник адресований педагогам, працівникам методичних служб, керівникам гуртків, учнівській молоді та батьківській громадськості, усім, хто прагне до стабільності, миру і злагоди в Україні.

ЗМІСТ
Методичні рекомендації щодо проведення Першого уроку в 2015/2016 навчальному році на тему «Ми – нація єдина!»

ДОДАТКИ
Додаток 1. Нормативно-правове і методичне забезпечення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді (2014-2015 рр.)
Додаток 2. Орієнтовний каталог видань для використання у роботі з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді (2013-2015 рр.)
Додаток 3. Документально-публіцистичні фільми та тематичні відеоролики, присвячені Революції Гідності, Героям Небесної Сотні, бойовим діям на Сході країни
Додаток 4. Інформація про волонтерів та громадські організації, які надають допомогу учасникам АТО
Додаток 5. Тексти для читання в початковій школі

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *