Княгині України-Русі. Легенди та перекази. Енциклопедія

Скачати файл
(немає оцінок)
Завантаження...

Ця книга, переповідає легенди та перекази про видатних українських княгинь, які прибули з далеких країв, але своїми величними діяннями та щирою любов’ю до нової Батьківщини України-Русі здобули вдячність та повагу нащадків. Прекрасні та недосяжні постаті княгинь Рогніди, Анни, Інгігерди, Гіти, Марії, повсякчас з’являються з-за лаштунків вітчизняної та європейської середньовічної історії, однак у переплетенні їхніх доль та тогочасних подій і досі залишається чимало загадкового, незрозумілого, містичного.

Автор: С. Левітас
Видавництво:
 Казка
Рік видання:
 2010
Кількість сторінок: 66
Формат файлу: .pdf
Розмір файлу: 4.8 mb

Завдяки чудовим ілюстаціям,читачі матимуть можливість зазирнути в царські пала­ти владолюбного Царгорода, де в розкошах та небезпеках виховувалася Анна Візантійська, майбутня хрестителька Русі. Разом зі шведською принцесою-воїном Інгігердою відчують священний борецький запал, який древні боги суворого північного краю дарують найдостойнішим. Горда та нескорена Рогніда Полоцька, чий бунтівний дух уразив навіть вимогливих літописців, висповідається у своїх радощах та стражданнях. Читачі дізнаються про небезпечні пригоди та небесні знаки, які при­вели на Русь англійську принцесу Гіту, співавторку знаменитого Мономахового «Повчання дітям», та відкриють таємницю, з якої причини українська княгиня вирушила з хрестоносцями у Святу Землю. Разом із матір’ю-берегинею княжої родини Марією Ясинею зануряться в жорстокий світ міжусобиць та побачать, як щира любов, невичерпна віра та всепрощення можуть творити дива та дарувати мир землям, спустошеним братовбивчою війною.

Минають роки та століття, однак героїні цієї книжки, попри іноземне походження, залишили такий яскравий слід в історії України-Русі, що гідно звуться українськими княгинями.Це видання стане додатковим джерелом інформації для всіх, хто прагне збагатити свої знання та осягнути величне минуле України-Русі.

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *