Казка про поросятко. Книжка для малюків

Скачати файл
(немає оцінок)
Завантаження...

Книжки, які входять до розвивальної серії «Сонечко», сприяють розвитку мислення, логіки, кмітливості, пам’яті. Вони дають дітям чудову можливість познайомитись із кращими взірцями літератури для дітей. Серія налічує понад 60 назв.

Автор: Геннадій Циферов
Видавництво:
 Махаон
Рік видання: 2003
Кількість сторінок: 16
Формат файлу: .pdf
Розмір файлу: 28.6 mb

Геннадій Михайлович Циферов – радянський письменник-казкар, сценарист, драматург.

Після закінчення педагогічного інституту працював протягом трьох років вихователем-педагогом в інтернаті. Уже в цей час Циферов почав писати казки-мініатюри, які відсилав на відгук Корнія Чуковського. Поступово змінив свою педагогічну діяльність на літературну – працював в “Учительській газеті”, в журналі «Мурзилка», писав для «Літературної газети».

Поряд з письменницькою діяльністю, він співпрацював з дитячими передачами на радіо, працював на телебаченні, виступав в бібліотеках. Також Геннадій Циферов працював сценаристом в мультиплікації, де в співпраці зі студією «Союзмультфільм» і в співавторстві з Генріхом Сапгіра було випущено більше двох десятків мультфільмів. Також разом з Г. Сапгіром писав п’єси для лялькових театрів. Одна з яких, “Хочу бути великим”, в 1970 р. була представлена на 2-му Міжнародному фестивалі театрів ляльок в Угорщині.

За життя, на жаль, його твори мало друкувалися, але наразі добрі, ліричні та філософські казки гідно оцінені читачами.

Художник В. Кастальський. Переклад з російської О.Вітер.

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *