Хімія 8 клас. Робочий зошит

Скачати файл
(1 бал, середній: 1,00 із 5)
Loading...

Робочий зошит з хімії для учнів 8 класу скадений відповіднодо програми з хімії для загальноосвітніх навчальних закладів. Навчальний матеріал подається у вигляді опорних конспектів, таблиць, самостійних робіт та лабораторних дослідів.

Зошит-конспект призначений для самостійної роботи учнів і для роботи під керівництвом вчителя. Мета посібника – допомогти вчителю в організації навчальної діяльності школярів так, щоб збільшення частки самостійної праці учнів на уроках приводило до розвитку їх вмінь і навичок.

Практичні роботи виділені в самостійний блок, який може використовуватись окремо від робочого зошиту.

Використання зошита дає можливість вчителю швидко та якісно підготуватися до уроку, підвищити ефективність процесу навчання та якість його результатів; для учнів – зробити уроки цікавими та захоплюючими, створювати «ситуації успіху», які дозволяють кожному учню отримувати задоволення від своєї праці, об`єктивно себе оцінювати, розвивати свої творчі здібності.

Зі змінами, відповідно до наказу МОН України № 585 “Про затвердження змін до навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня” від 29 травня 2015 року.

Автор: О.А. Іванащенко, І.Г. Михайлова, А.В. Путніков
Рік видання: 2016
Кількість сторінок: 113
Формат файлу: .pdf
Розмір файлу: 41.8 mb

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *