Хімія 8 клас. Г.А. Лашевська

Скачати файл
(немає оцінок)
Завантаження...

У підручнику наведено матеріали для повторення найважливіших питань з курсу хімії для 7 класу, висвітлено чотири нові теми: «Періодичний закон і періодична система хімічних елементів. Будова атома», «Хімічний зв’язок і будова речовини», «Кількість речовини. Розрахунки за хімічними формулами», «Основні класи неорганічних сполук».

Підручник побудовано відповідно до принципів науковості, доступності, послідовності викладення навчального матеріалу. Наведені після кожного параграфа запитання й завдання диференційовано за характером навчальної діяльності: на відтворення знань, їхнє застосування, різноманітні творчі завдання. Наприкінці кожної теми подано завдання для контролю знань у тестовій формі.

Автор: Г.А. Лашевська, А.А. Лашевська
Рік видання: 2016
Кількість сторінок: 213
Формат файлу: .pdf
Розмір файлу: 7.1 mb

Матеріали рубрики «Цікаво і пізнавально», численні приклади застосування хімічних знань у повсякденному житті, оформлення і зміст ілюстративного матеріалу, посилання на Інтернет-джерела, теми навчальних дослідницьких проектів, відомостіз екології сприяють зацікавленню учнів хімією, формуванню їхніх предметних і ключових компетентностей. У підручнику є вичерпні інструктивні матеріали до лабораторних дослідів і практичних робіт, домашнього хімічного експерименту.

Орієнтування у матеріалі підручника полегшують піктограми, кольорові акценти, тлумачний словничок, предметний та іменний покажчики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *