Застосування інноваційних технологій навчання для розвитку творчої особистості молодшого школяра (з досвіду роботи методиста)

Скачати файл
(1 бал, середній: 5,00 із 5)
Завантаження...

У науково-методичному посібнику розглядаються питання щодо актуальності проблеми застосування інноваційних технологій навчання для розвитку та становлення творчої особистості учня та складової успішного навчання.

Висвітлюються аспекти досвіду роботи щодо впровадження новітніх технологій навчання у систему роботи вчителя початкових класів. Розкриваються питання роботи з обдарованим учнями початкової ланки освіти, а саме: сутність поняття творчої обдарованості, її категорії та сфери, види продуктивної діяльності школяра, алгоритм системи роботи з обдарованим дітьми.

Автор: Н.М. Осіяненко
Рік видання:
 2011
Кількість сторінок: 124
Формат файлу: .doc
Розмір файлу: 0.3 mb

У практичній частині посібника описується досвід роботи міського методичного кабінету з проблеми впровадження інноваційних технологій навчання та розвитку творчої особистості молодшого школяра, описується система роботи з педагогічними кадрами, висвітлюється практичнимй досвід педагогічних працівників Уманського НВК № 1 з проблеми наступності у розвитку логічного мислення дошкільників та молодших школярів. В роботі пропонується добірка творчих вправ та завдань для використання в навчально-виховній роботі та під час підготовки учнів 1-4 класів до участі в інтелектуальних конкурсах.

Для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, студентів педагогічних навчальних закладів, батьків.

Зміст
ВСТУП

РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ІННОВАЦІЙНОГО ПРОЦЕСУ
1.1. Сутність інноваційної освітньої діяльності
1.2. Новітні технології в навчально-виховному процесі початкової школи

РОЗДІЛ 2. РОЗВИТОК ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ УЧНІВ  ЗАСОБАМИ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
2.1. Види творчої діяльності учнів
2.2. Формування творчої активності молодшого школяра засобами сучасних педагогічних технологій
2.3. Наступність у розвитку інтелектуальних здібностей та обдарувань дошкільника та молодшого школяра (з досвіду роботи Уманського навчально-виховного комплексу №1 «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня)
2.4. Інноваційна діяльність і розвиток творчих обдарувань учнів у системі науково-методичної роботи з педагогічними працівниками
2.5. Система роботи з творчо обдарованими учнями початкової школи (з досвіду роботи міського методичного кабінету відділу освіти Уманської міської ради)

ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
ДОДАТКИ

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *